BIOSCOOP „DE AREND" J°h* Stceman Telephoon No. 311 Straten, wed. W. van, Driest 46 Streetkerk, M. A., hotelhouder, Stationsplein 6. 41 Streppel, J., kapelaan, M. Withoosstraat 34 Strickling, B. H„ kruidenierswaren, L. Nicasiusdwarsstraat 12 Strik, A. J., machinist N. S„ Leenaert Nicasiusstraat 3 Stroetman, F. B. F„ gepensionneerd, St. Andriesstraat 5b Stroeve, mej. F. L., Zuidsingel 30 Stroeve, J., Hof 16b Strootman, H. J., officier, Zuidsingel 11 Strop, A., administrateur, Piersonlaan 13 Struik, B. H., conducteur N. S„ Miereveldstraat 65 Struijkenkamp, E. A., amanuensis R. H. B. S., Miereveldstr. 5 Struve, J. D„ verzekeringsagent, Weverssingel 10 Struve, R., boekhouder, Berkenweg 26 Strijbos, D., bakker, Miereveldstraat 68 Strijbos, M., arbeider, Noodwoning Soesterweg Strijbos, S„ bakker, Miereveldstraat 68 Strijland, J„ politieagent, Soesterweg 6 Stuurman, A., kommies verificat. inv. en acc., Methorststr. 22 Stuurman, H., in koloniale waren, Hof 25 Stuurop, H. A. J. D., winkelier, Kamperbinnenpoort 6 Stuurop, wed. J., Nieuwstraat 42 Stuurop, J., reiziger, Nieuwstraat 32 Stuut, W., sergeant-majoor, Arnhemscheweg 105 Surksum, G. van, Kamp 54 Surksum, mej. G., naaister, Hfcogeweg 4 Surksum, H. van, schilder, Utrechtscheweg 1 Surksum, H. van, meesterknecht graanhandel, Kreupelstr. 3 Surksum, H. van, zolderknecht, Kleine Nachtegaalstraat 10 Surksum, W. van, kantoorbediende, Joannes van Dieststr. 8 Sutherland, A. F„ gepens. kapitein infanterie, Bergstraat 31 Sutherland, J. M., kleermaker, Leliestraat 19 Swagers, N. C., stations-assistent N. S., Sumatrastraat 8 Swagerman, K., leeraar ambachtsschool, Borneoplein 1 Swanen, G. J., werkmeester, Pieter Pijperstraat 16 Swartbol, C., gep., Anna Paulownalaan 18 Sweden, E. E. van, Groote Spui 3 Sweden, wed. H. E. van, Groote Spui 3 Sweden, K. E. van, in brandstoffen, Groote Spui 3 Swelheim, T. P., Koningin Wilhelminastraat 35b Swieten, H. J. van, rijknecht, 't Stort 2 Van Vrijdag- tot en met Maandagavond Voorstelling Si Annex Cafe en Danszaal (Dansl. Joh. Steeman) Si Voor Feestelijkheden en Vergaderingen zalen disponibel 223

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 233