Gezondheidscommissie. Nederl. Maatschappij tot Bevordering der Geneeskunst. Amersfoortsche Huisartsenvereeniging. Apothekervereeniging, St. Elisabeth's Gast- of Ziekenhuis (St. Andriesstraat 5b) Directeur: arts J. W. Jorissen; Chirurg: J. J. A. Aghina. Woningbouwvereeniging „Goed Wonen." (V.I. O. S.) „Vooruitgang is ons streven." Middenstandsbouwvereeniging „Frisia." L. den Houter, voor huidziekten, Schimmelpenninckstraat 29. Mej. G. J. Hulshoff Pol, oogarts, Weyersstraat 2, Tel. 149. A. M. Koning, neus-, keel- en oorarts, Regentesselaan 35. N. Nieuwenhuijsen, chirurg, Langestraat 94, Tel. 540. W. F. Wagtho, oogarts, Frederik van Blankenheymstraat 13. Mej. D. A. van Walree, zenuwarts, Weyersstraat 2, Tel. 149. Tandartsen. H. Ament, Vlasakkerweg 12. J. M. Buitenrust Hettema, Prinses Marielaan 8, Tel. 445. J. Meihuizen, Lange Bergstraat 11, Tel. 186. J. Mink Schol, Pieter Bothlaan 1, Tel. 306. W. Wirtjes, Johan van Oldenbarneveldlaan 42, Tel. 319. Apothekers. W. A. van den Bovenkamp, Utrechtschestraat 45a, Tel. 63. D. H. G. Ittmann (voorheen v. d. Zoo de Jong), Langestraat 9, Tel. 164. Dr. W. A. M. Kalkman (voorheen Vermolen), Varkensmarkt 19b, Tel. 160. Th. C. V. ter Maat (voorheen Kok en Zonen), Hof 39, Tel. 165. Voorzitter: Dr. H. W. Schreuder; Secretaris: A. M. E. des Tombe. LedenW. A. van den Bovenkamp, F. M. van Veen, W. G. Klomp, C. Prins, G. A. L. Spelberg, Mr. Dr. M, Tydeman. Vergadering: tweeden Vrijdag van iedere maand. Voorzitter: H. Visscher; Secretaris: M. Kamerling; Penningmeester: J. J. A. Aghina; Bestuurslid: H. Verschoor, te Nunspeet. Voorzitter: H. H. E. Morren; Secretaris: A. F. Batenburg. VoorzitterW. A. van den BovenkampSecretarisDr. W. A. M. Kalkman. Voorzitter: J. L. Uitzinger, Kruiskamp 5; Secretaris: FL G. Huslage, Van Miereveldstraat 28. Voorzitter: W. Wijk, Berkenweg 5; Secretaris: A. Dorgelo, Stations- straat 26a; Penningmeester: E. Sluiter, Arnhemscheweg 73. De Vereeniging is aangesloten bij de Algemeene Woningbouwstichting van ,,Ons Belang," Vereeniging van onderofficieren, enz. te Amersfoort. Voorzitter: J. A. Bientjes; Secretaris-PenningmeesterF. W. A. I. Morel. 27

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 33