Nutsspaarbank (Utrechtscheweg 9). Amersfoortsche R. K. Spaarbank. B ANKIN STELLIN GEN. Amersfoortsche Ver, voor den Geld- en Effectenhandel. Nederlandsche Bank. Amsterdamsche Bank (Kortegracht 16). Bank-Associatie (Utrechtscheweg hoek Snouckaertlaan) N.V. Centr. Crediet- en Landbouwbank (Kortegracht 8). Directeur: T. H. J. Nieuwendijk. Geldersche Credietvereeniging (Utrechtschestraat 34 36) Directeuren: L. A. baron van Ittersum en J. F. de With. Nationale Bankvereeniging (Kortegracht 3). N.V. Middenstands Credietbank (Langegracht 4). Van der Zoo de Jong en Van Ophoven (Westsingel 37.) S. B. Boas, Hendrik van Viandenstraat 12, Tel. 404a. Voorzitter: B. J. v. Enst; Vice-VoorzitterF. J. v. Grasstek; Secretaris: W D Helderman; Leden: J. Bolk, H. C. van Dam, P. A. J. Blom, T. W. J. Heijligers, W. H, Kam en Jhr. S, M. van Reigersberg Versluijs; Directeur: G. H. Kolff. Voorzitter: L. A. Houbaer; Secretaris: C. JomaPenningmeester: J. G. A. Meeuwsen. De zittingen voor het bijschrijven en terugbetalen worden iederen Zondag gehouden van 12 tot 1 uur en iederen Woensdag van 7 tot 73/4 uur in de R, K, Jongensschool aan de Breedstraat. Voorzitter: J. van Ophoven; Secretaris: L, A, baron van Ittersum Penningmeester: Mr. A. M. Bos. Correspondent: Herms. P. van Haselen, Muurhuizen 11, Telefoon 153. DirecteurenJ. Coster Jr. en Mr. L. R. van Dam. Wertheim en Gompertz 1834 en Credietvereeniging 1853. Directeur: A. J. J. Salm. Directeur: Mr. A. M. Bos. Directeur: A. H. Martens. A. C. Engelberts, Pr. Marielaan 22, Tel. 512. P. J. Leenknegt, Amhemscheweg 66, Tel. 12. 33

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 39