HANDEL EN NIJVERHEID. Nederl. Maatschappij van Nijverheid en Handel (Dep. Amersfoort). Vereeniging Handel en Nijverheid. N.V. Middenstandsvereeniging „De Hanze." Kanaalvereeniging „De Geldersche Vallei". N.V. Amersfoortsche Keiveem. PATROONSVEREENIGINGEN. Amersfoortsche Bakkerspatroonsvereeniging. Amersfoortsche Vereeniging van Boekhandelaren. Amersfoortsche Behangers-, Stoffeerders- en Bedden- makerspatroonsvereeniging. Amersfoortsche Sigarenwinkeliers Vereeniging. Voorzitter: J. H. v. d. Meiden; Vice-Voorzitter: C. G. Beltman; Secre- taris: J. Kooiman; Penningmeester: Chr. Groeneveldt; Commissarissen: S. W. Melchior, M. D. J. Gerritsen en W. Korthals Altes. Voorzitter: L. Houbaer; Secretaris: B. Kramer, Langestraat 121. Telefoon 119; Penningmeester: A. H. Martens, directeur Middenstands-Credietbank Incassobureau: W. v. Rossum, Langestraat 16. Telefoon 407; Rechts- kundig Adviseur: Mr. J. Frima, Langestraat 99. Telephoon 419. Voorzitter: A. C. Beijer; Secretaris: J. A. Hassing, Arnhemscheweg 40; Penningmeester: G. A. Luycx, Langestraat 49. Voorzitter: Mr. J. C. graaf van Randwijck; Secretaris: Notaris Sand- brink te Veenendaal; Penningmeester: Joh. H. van der Meiden. DirecteurTh. H. J. Nieuwendijk, Administratie Korte Gracht 8, Amersfoort. Opslagplaats van goederen tegen overgave van cegl. Voorzitter: A. J. van Zalingen; Vice-voorzitter: H. Koning; Secretaris: H. W. Ramselaar; 2e Secretaris: C. A. Stoov6; Penningmeester: C. van Ommeren. Voorzitter: G. J. Slothouwer, Secretaris: B. Kramer, Langestraat 121. Telefoon 119; Penningmeester: H. Elzenaar. Voorzitter: H. C. Schippers; Secretaris: D. J. Smits; Penningmeester: C. van Achterbergh. Onderafdeeling van den Ned. Bond van Sigarenwinkeliers. Voorzitter: T. J. Verwer; Secretaris: G. Boekenoogen; Penningmeester: H. A. Vierdag Jr. 34

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 40