CHRISTEL. VAK- EN WERKLIEDENVEREENIGINGEN. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT.) Christelijke Besturenbond. Voorzitter: H. Niezen; Secretaris: P. Graaff, Westerstraat 51; Penning- meester: J. C. de Bruin, Stellingwerfstraat 38. Christelijk Bureau voor Arbeidsrecht. Voorzitter: J. C. de Bruin; Secretaris; H. Burger, van Mechelenstr. 59 PenningmeesterH. Palfenier; Rechtskundig Adviseur: Mr. L. Stadig. Het bureau verleent rechtskundig advies en bijstand aan arbeiders der aangesloten vereenigingen. Plaatselijke Commissie tot bestrijding der Tuberculose. Onderafd. Christ. Nat. Vakverbond. VoorzitterJ. G. van der LindenSecretarisL. G. van 't Hof, Narcisstr. 42 Penningmeester: P. de Roo. Patrimonium. Voorzitter: P. Ros; Secretaris: L. den Uil, Kleine Koppel 28; Penning meester: E. Pegman; W. v. d. Water, P. Graaf, D. Meester, W. van Surksum, A. Hollander, J. Priem. Christelijk Nationale Werkmansbond. Voorzitter: Dj. A. G. v. d. Heide; Secretaris: B. ten Hoeve, Verhoeven- straat 92; Penningmeester: H. v. d, Pijpekamp, Kroontjesmolen 6. Prot. Christ. Bond van Spoor- en Trampersoneel. Voorzitter: A. v. d. Burg; Secretaris: B. Krijt, P. Borstraat 5; Penning meester: G. Nieuburg, Bonifaciusstraat 18. Nederlandsch Christelijke Bond van Bouwvakarbeiders. Voorzitter: J. C. de Bruin; Secretaris: J. Priem, Kleine St. Jansstraat 3; Penningmeester: H. v. d. Berkt. Christelijke Metaalbewerkersbond. Voorzitter: B. Kamphorst; Secretaris: H. Niezen, Gr. St. Jansstraat 7; Penningmeester: E. Kipp, G. Doustraat 14. Christelijke Bond van Fabrieks-, Transport- en Havenarbeiders. Voorzitter: P. Ros; Secretaris: A. J. Schiedon, Leliestraat 23Penning meester: G. van den Berg, Pothstraat 20. Christelijke Bond van Meubelmakers en Stolleerders. Voorzitter: H. J. C. van Essen; Secretaris: G. van Amerongen, Nieuw- straat 28; Penningmeester: H. Hekkelman. Christelijke Bond van Sigaren- en Tabaksbewerkers. Voorzitter: J. Rijkeboer; Secretaris: H. J. Holtman, Narcisstraat 53; Penningmeester: M. van Heerd, Heiligenbergerweg 29. 47

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 53