R. K. VAKVEREENIGINGEN. Christelijke Grafische Bond. Voorzitter: H. Palfenier; Secretaris: F. L. Schrijver, Westerstraat 111 PenningmeesterH. J. v. d. Hengel, Soesterweg 363. Christelijke Bakkersgezellenbond. Voorzitter: T. de Kruiff; Secretaris: P. Mochel, Kerkstraat 4; Penning meester: J. Bakkenes, Gasthuislaan 31. Christelijke Bond van Rijks- en Gemeente-Ambtenaren. Voorzitter: E. Krol; Secretaris: H. Lassche, Sumatrastr. 10; Penning meester: D. van Schooneveld, J. van Dieststraat 4. Ned. Ver. van Christelijke Kantoor- en Handelsbedienden. Voorzitter: L. G. Kamp; Secretaris: A. Reeders, Krankeledenstraat 18; Penningmeester: J. Stuurop, Nieuwstraat 28. Christelijke Bond van Textielarbeiders. Voorzitter: W. Wouterse; Secretaris J. de Valk, Weltevreden 11Pen ningmeester: A. van Beek, Groote Haag 62, Christelijke Bond van Kleermakers. Voorzitter: A. Hollander; Secretaris: W. Smit, Soesterweg 14; Penning meester: J. de Valk, Muurhuizen 123. Chr. Bond van P. T. en T. personeel „Door Plicht tot Recht". Voorzitter: F. H. P. Mellink Jr.; Secretaris: G. C. van DoomPenning meester: B. Termaat. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Amersfoortsch R. K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef". Voorzitter: S. Kraan; Secretaris: J. A. Jagers, St. Bonifaciusstraat 9; Penningmeester: P. de Wilde. Geestelijk adviseur: Kapelaan Beltman. Nederlandsche R. K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy". Voorzitter: F. Buis; Secretaris: C. Vermeulen, Kamperbinnenpoort 9. Nederlandsche R. K. Textielarbeidersbond „St. Lambertus". Voorzitter: W. van Koelen; Secretaris: G. Laseur, Coninckstraat 83- Penningmeester: H. Sleeking. Nederlandsche R. K. Gralische Bond „St. Carolus Borromaeus Voorzitter: J. M. van Gasteren; Secretaris: P. Geyben, Teut 25; Pen ningmeester: E. W. de Wit. Nederl. R. K. Bond van Overheidspersoneel „St Paulus". Voorzitter: C. Kalleveen; Secretaris: J. Bogerijen, Narcisstraat 49Pen ningmeester: H. Wallet. 48

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 54