ADRESLIJST VEREENIGINGEN GEMEENTE- EN RIJKSINSTELLINGEN. Gemeentebestuur. Gemeenteraad (19 leden). Burgemeester Mr. J. C. graaf van Randwijck. Secretaris A. R. Veenstra. Wethouders N. Vels Heyn, jaar van aftreding 1923 J. Hofland, 1923 J. W. Jorissen, 1923 Corn. Ruitenberg1923 De Burgemeester is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Politie, Brandweer, Grondbedrijf en Wet- geving en is in den regel voor het publiek ten Gemeentehuize te spreken des Woensdags en Zaterdags van iedere week van des voormiddag 10 tot 12 uur. Wethouder N. Vels Heijn is in het bijzonder belast met de voorbe reiding der werkzaamheden betreffende: Gasfabriek, Waterleiding, Elec- triciteitsbedrijf, Openbare Werken en Ontsmetting en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken ten kantore van de Bedrijven (Gasfabriek) des Dinsdags van iedere week van des voor- middags 11 tot 12 uur. Wethouder J. W. Jorissen is in het bijzonder belast met de voorbe reiding der werkzaamheden betreffende Maatschappelijk werk en Onder- wijs en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize des Woensdags van iedere week des namiddags om 2 uur. Wethouder C. Ruitenberg is in het bijzonder belast met de voorbe reiding der werkzaamheden betreffende Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken in het gebouw Achter Davidshof No. 2 des Vrijdags van iedere week des voormiddags van lO'/s tot II1/, uur. Wethouder J. Hofland is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Financien, en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize des Woensdags van iedere week des voormiddags van 9'/2 tot 10'/, uur. Tengevolge van de in 1917 plaats gehad hebbende grondwetsherziening, werd in 1919 de verkiezing gehouden van den geheelen Raad dezer gemeente. Door het Centraal Stembureau werden in zijne zitting van 23 Mei 1919 benoemd verklaard 6 sociaal democraten, de heeren J. Hofland, J. Mebius, B. Noordewier, J. Overeem, J. W. Polder en D. J. Rekke 5 roomsch katholieken, de heeren J. W. Jorissen, S. Kraan, H. Kroes, Th. H. J. Nieuwendijk en G. J. Noordman3 anti-revolutionairen, de heeren M. R. N. Oosterveen, Mr. L. Stadig en N. Vels Heyn; 3 vrij- zinnig democraten, de heeren A. C. R. O. Leinweber, A. van Nijnatten en C. Ruitenberg; 2 vrij-liberalen, de heeren H. J. de Kempenaer en Mr. A. van Traa. 3

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 9