HET AMERSFOORTSCH DAGBLAD Amersfoortsche Manufacturen- en Beddenhandel Faber, A., letterzetter, Scheltusstraat 15. Faber, F., hoofd eener school, Fl. v. Viandenstraat 14. Faber, J., adj.-onderofficier, Arnhemscheweg 147. Fabius, H. A. C., ritmeester, Utrechtscheweg 80. -Tel. 580. Falet, H. W., koopman, Westsingel 34. Feberwee-Elfrink, Mej. J., winkelierster. Hoogeweg 46. Feberwee, J. G., kantoorbediende, Hoogeweg 46. Feddema, I., gep. adj.-onderofficier, W. v. Mechelenstraat 19. Feenstra, M., aff. N.S., P. Pijperstraat 17. Feikema, J. U. H., majoor Art., Regentesselaan 7. Feldbrugge, Mej. J. H. W. M., onderwijzeres, Zuidsingel 38. zo8kt zijn kracht in onmiddeliijkheid van verslag en recensie Eijkelenburg, K. van, schoenmaker, Bisschopsweg 161. Eijkelenburg, L., doodgraver, Soesterweg 27. Eijkelenburg, L. van, coiffeur, Soesterweg 21. Eijkelenburg, P. K. van, bouwk. opzichter, Sumatrastraat 10. Eijken, A. van, terreinwerker, Kruiskamp 52. Eijken, E. van, Randenbroekerweg 17. Eijkenaar, N„ ploegbaas N.S., Westerstraat 113. Eijkenaar, N., bankwerker, Irisstraat 17. Eijmann, A. W. H., boekdrukker, P. Potterstraat 16. Eijmann, J. J. F., boekdrukker, P. Potterstraat. Eijs, A. van, bakker, Burgerbuurt 6. Eijs, D. J. van, kapper, Brouwersstraat 4. Eijs, G. van, reiziger, Brouwersstraat 4. Eijs, H. van, Aldegondestraat 7. Eijs, van, aff. accountant, Brouwersstraat 4. Eijsden, L. van, Irisstraat 14. Eijsink, A., directeur rijwielfabriek, Arnhemscheweg 25. Eijsink, L., directeur rijwielfabriek, P. Buijslaan 7. Eijsink, M., directeur rijwielfabriek, Leusderweg 2. Eijsink-Fabrieken, Julianaplein. Tel. 53. F. Faam, de, manufacturenhandel, Langestraat 5. Tel. 639. Telephoon639 „DE FAAM" fife. Langestraat 5 Bedden - Dekens - Matrassen - Slaapkamermeubelen STEEDS GROOTE VOORRAAD

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 129