GEMEENTE AMERSFOORT. Gemeentebestuur. Gemeenteraad (aantal leden 23). Secretarie. Zielental op 1 Januari 1925 34945. Oppervlakte der Gemeente: 2350 H.A. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester; Wethoudersr J. W. Jo- rissen, C. Ruitenberg en N. Vels Heijn. Werkverdeeling en spreekuur van het College van Burgemeester en Wethouders De Burgemeester is in t bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Brandweer, Financien, Grondbedrijf, Politie en Wetgeving en is in den regel voor het publiek ten Gemeentehuize te spieken des Woensdags en Zaterdags van iedere week van des voor- middags 10 tot 12 uur. De Wethouder J. W. Jorissen is in het bijzonder belast met de voor bereiding der werkzaamheden betreffende Maatschappelijk werk, Onder- wijs en den Keuringsdienst van vee en vleesch en is daarvoor in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize des Woensdags van iedere week om 2 uur. De Wethouder C. Ruitenberg is in het bijzonder belast met de voor bereiding der werkzaamheden betreffende Openbare Werken, Bouw-en Woningtoezicht en Woningbedrijf en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken in het gebouw Achter Davidshof no. 2, des Vrijdags van iedere week des voormiddags van 10.30 tot 11.30. De Wethouder N. Vels Heijn is in het bijzonder belast met de voor bereiding der werkzaamheden betreffende Gasfabriek, Waterleiding, Electriciteitsbedrijf, Openbare reiniging en ontsmetting en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken ten kantore der bedrijven (Gasfabriek) des Dinsdags van iedere week van des voormid dags 11 tot 12 uur. De gemeente-secretaris is in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize (kamer no. 10) op elken werkdag van des voormiddags 10—12 uur. S. B. Boas (V. B.), Ir. F. M. van Veen (V. B.) - P. Graaff (A. RJ T de Lange (A. R.), Mr. L. Stadig (A. R.), N. Vels Heijn (A. R.) - C W C. G. Hehenkamp (R. K.), J. W. Jorissen (R. K.), S. Kraan (R. K.), G. J. Noordman (R. K.), A. J. Spiekerman (R. K.), J. J. Thien (R. K.) - H. van Galen Last (C. H.), N. v. Nieuwenhuijsen (C. H.) J, Muilwijk (S. D A. P B. Noordewier (S. D. A.P.), J. Overeem (S. D. A. P.), J. W. Polder (S. D. A. P.)] J; Rekk6 (S.D. A. P.) A. Hofkamp (V. D.), C. Ruitenberg (V. D.) - H. D. Schrijver (C. P.) - J. S. Magnin (Onafh.) K. Kaan Jz., Secretaris. De verschillende bureau s zijn voor het publiek geopend iederen werk dag van des voormiddags 8'/2 tot des namiddags 3 uur. Zaterdags van des voormiddags 8'/2 tot des namiddags 1 uur.

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 13