Afd. Eigendommen. Gemeente-ontvanger. Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeente-boden. Raadscommissie's. V Gebouw Achter Davidshof 2. fot deze afdeeling behoort: Eigendommen, Verhuringen, Assurantie, Verkoopingen, Straat- en Rioolbelasting, Grondbedrijf. Ambtenaren: J. A. C. Spiel, commies, chef der afd.; P. van Hemmen, adj.-commies 2e klas; J. Blok, leerlingklerk. Bureau Westsingel 42. Betalingen kunnen geschieden op Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrij- dag van voorm. 9 tot nam. 1 uur, Zaterdags van voorm. 9 tot 11 uur. Betalingen kunnen ook per giro geschieden op no. 50461. j> D J- van de Garde, ontvanger; D. Berends, ambtenaar ten kantore gem. ontvanger; J. de Groot, deurwaarder; E. van Yken, ontv. vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. J. W. Jorissen, C. Ruitenberg, N. Vels Heijn, A. H. van Kalken, R Groenveld, P. J. de Groot en H. Th. de Jong, H. A. van Zwieten, concierge RaadhuisE. van Wijland, bode; G. P. Kroes, ass. bode. Commissie van Wetgeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; J. Muilwijk, Mr. L. Stadig, S. B. Boas en A. J. Spiekerman, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende ledenC. W. C. G Hehenkamp, Commissie van bijstand voor de Bedrijven. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; S Kraan, J. T. de Lange, B. Noordewier, G. J. Noordman, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Secretaris. - Plaatsvervangende leden: S. B. Boas, D. J. Rekkd. Commissie van bijstand voor Openbare Werken. C. Ruitenberg, Wethouder, Voorzitter; J. Overeem, G. J. Noordman, P. Graaff, leden J. Bloemink, comm. ter Secretarie, Secre taris. Plaatsvervangende leden: B. Noordewier, Ir. F. M. van Veen. Commissie van bijstand voor de Financien. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; Mr. L. Stadig, S. B. Boas, B. Noordewier en J. J. Thien, leden, K. Kaan Jz., Secretaris. Plaatsvervangende ledenG. J. Noordman en N. van Nieuwenhuijsen. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; J. T. de Lange, J. W. Polder, A. Hofkamp, C. W. C. G. Hehenkamp, leden; Advis. lid T. van Daal; A. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. Overeem en N. van Nieuwenhuijsen. 11

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 15