Commissie van toezicht voor de Arbeidsbeurs. Armwezen. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Openbare Werken. Commissie van bijstand voor Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf. C. Ruitenberg, Wethouder, Voorzitter; G. J. Noordman, B. Noordewier, N. van Nieuwenhuijsen, Ir. F. M. van Veen, leden, J, Bloemink, comm ter Secretarie, Secretaris. Plaatsverv. leden: S, Kraan en P. Graaff. Commissie van toezicht op den Keuringsdienst van vee en vleesch. J. W. Polder, S. Kraan, Ir. F. M. van Veen, N. van Nieuwenhuijsen leden, A. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende ledenP. Graaff en H. D. Schrijver. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. J. W. Jorissen, Wethouder, Voorzitter; Mr. L. Stadig, S. B. Boas, J. J. Thien, J. Muilwijk, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden, Ir. F. M. v. Veen. Schattings-commissie. Inspecteur Directe Belastingen C. M. Cremer, Voorzitter; T. van Daal, J. van Wessum, H. Noorman en J. Overeem, leden. Scheidsgerecht. J. Zwart, Voorzitter; C. M. Cremer, Mr. J. Frima en J. Mebius, leden. Plaatsvervangende leden: H. Noorman, A. Herschel, W. Alings en J. Muilwijk. Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris; J. Bloemink, comm. ter Secretarie, plaatsvervangend Secretaris. College van Curatoren. Commissie van toezicht op het Middelbaar OnderwijsCommissie van toezicht op de Handelsdag- en HandelsavondschoolCommissie van toezicht op het Lager OnderwijsCommissie van toezicht Voorbereidend Onderwijs; Commissie tot Wering van Schoolverzuim. (Zie Hoofdstuk Onderwijs.) (Zie Arbeidsbeurs.) Burgerlijk Armbestuur. T. van Daal, Voorzitter; A. H. van Kalken, H. Noorman. J. Overeem, A. E. Blok, S. Kraan, J. J. van Beek, leden; Mej. H. Muller, Secreta- resse-penningmeesteresse. Bureau Achter Davidshof 2. T. 406. Directeur Dr. M. van der Hoeve. Gemeente geneesheeren Dr. H. H. E. Morren en Dr. H. W. Schreuder. Schoolarts Dr. M. van der Hoeve. Schoolverpleegster Mevr. Wilten-van Essen. Bureau Achter Davidshof 2. T. 406. C. G. Beltman, directeur; J. van Loenen, technisch hoofdambtenaar J. Pothoven, technisch ambt. le klas, gebouwen; D. van Schooneveld, 12

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 16