Baarn en Hilversum: bode Scheers, Maandags, Woensdags en Vrij- dags, per adres Cafe Dijs, Appelmarkt 16, 1 uur, Bunschoten en SpakenburgH. v. d. Twillaart, per adres Wed. Eijbergen, Bloemendal 27, Dinsdags en Vrijdags half drie. Bunschoten en Spakenburg bode W. v. d. Hoven, per adres Kamp 53, Dinsdags en Vrijdags 11 uur. Bunschoten en Spakenburg: bode J. Baas, per adres Hartman, Appel markt 18, Dinsdags, Donderdags en Vrijdags 3 uur. Bussum en Laren: bode G. v. d. Wiel, per adres R. Pothoven, Lieve Vrouwenstraat 21, Vrijdags 1 uur. Bussumbode H. v. Klooster, bestelhuis Stadsherberg, Beestenmarkt, Dindags en Vrijdags 3 uur. Driebergenbode Esmeijer, per adres B J. Jens, Utrechtschestraat 20, Vrijdags 6 uur. Ede-Arnhembode M. Willems, per adres Kamp 47, 's Maandags en 's Woensdags 2'/a uur. Eemnesbode C. v. d. Wardt, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Vrijdags 3 uur. Hamersveld: bode G. Hoogland, per adres J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, Vrijdags 11 uur. Hamersveld: bode J. Zwanenburg, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag 12 uur. Harderwijk: bode C. Schreuder. per adres Hartman, Appelmarkt 18, dagelijks 11 uur. Hoevelakenbode G. Heikamp, per adres Kamp 40, dagelijks 11 uur. Hoogland: bode W. Verhoef, per adres Wed, Eijbergen, Bloemendal 27, dagelijks 12 uur. Hilversum: bode Gebr. v. Wegen, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Maandag, Woensdag en Vrijdag 3 uur. Leusdenzie Hamersveld. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode van Beek, per adres H. van Laar Achter 't Oude Stadhuis 1, Dinsdags en Vrijdags 1 uur. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode J. Ruiter, per adres Th. Welling, Zevenhuizen 1, Dinsdags en Vrijdags 4 uur. Nijkerk, Harderwijk en Nunspeet: bode W. A. v. d. Heijden, per adres Kamp 47, Dinsdags en Vrijdags 4 uur. Nijkerk: bode C. v. d. Brink, per adres Kortbeek, Kamp 53, Dinsdags en Zaterdags 6 uur namiddags. Nijkerk: bode Kieft. per adres Schultz, „'t Zwarte Paard", Kamp 47, Dinsdags en Zaterdags 6V2 uur namiddags. Nijkerk Bode G. Boone, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dins dags en Vrijdags 5 uur. Nijkerk: bode J. Klok, per adres Heere, Hof, Woensdags en Zaterdags 12 uur. Soest: bode R. Haagen, per adres Jordense, Appelmarkt lb, Maandags, Woensdags en Vrijdags, 3 uur. Soest en Socstdijk: bode van 't Net, per adres B. J. Jens, Utrechtsche straat 20, Dinsdags en Vrijdags 2 uur, standplaats L. Vrouwe Kerkhof. Scherpenzeel en Veenendaal: bode Ederveen, per adres R. Pothoven, Lieve Vrouwestraat 21, Maandags, Woensdags en Vrijdags 5 uur. 31

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 35