KERKGENOOTSCHAPPEN. Nederduitsch Hervormde Gemeente. Scherpenzeel en Veenendaal: bode Hardeman, op de Varkensmarkt, Maandags, Woensdags en Vrijdags, 3 uur. Voorthuizen R, van Dijk, per adres J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, Maandags en Vrijdags, 4 uur. Woudenberg, Leusden, Zeist en Utrecht: bode J. B. Helms, standplaats Varkensmarkt, Maandags, Woensdags en Vrijdags, 4 uur. Woudenberg: bode M. Druijf, standplaats Varkensmarkt, Maandags, Woensdags en Vrijdags, 3 uur. Utrecht: Auto-bodedienst J. van Doom, Zuidsingel 67, dagelijks, 7 uur voormiddags. Utrecht: Auto-bodedienst v. d. Biezenbos, Koestraat 18b, dagelijks, 7 uur voormiddags. Utrecht: bode W. Loman, Pothstraat 11, Dinsdags, Donderdags, Zater- dags, 6 uur voormiddags. Zeist: bode van Kempen, per adres Heere, Hof, Dinsdags, Donderdags en Zaterdags 1 uur. De Nederduitsch Hervormde Gemeente te Amersfoort telt ruim 15000 zielen. De Godsdienstoefeningen worden gehouden des Zondagsvoormiddags 10 uur en 'savonds 6 uur, in de groote Sint-Joriskerk op den Hot. De in aanbouw zijnde kerk aan den Leusderweg zal in Maart of April 1925 in gebruik genomen worden. Verder wordt 's Zondagsmorgens 10 uur ook Godsdienstoefening gehouden in de Bethel-kerk, het Wijkgebouw van het Soesterkwartier aan de Puntenburgerlaan. In den zomer worden er ook vroegbeurten gehouden in de Sint-Joris kerk ('s Zondagsmorgens 7'/2 uur). Predikanten zijn: Ds. K. den Hollander, Korte Bergstraat 3 1 elef. 439), wiens wijk is het geheele Berg-kwartierDs. J. Pannebakker, Utr.weg 136 (Telef. 878), wijk Leusderkwartier; Ds. K. J. van den Berg, Regentesse- laan 25 (Telef. 795), wijk KampDs. M. G. Gerritsen, Vlasakkerweg 14, Soesterwijk. Voor alle zaken betreffende den Kerkeraad wende men zich tot den Scriba, Ds. J. Pannebakker, Utr.weg 136. De kerk heeft een apart administratie-bureau bij de Sint-Joriskerk, waar- van de Heer A. Slagt chef is. De Heer A. Slagt is tevens kerkelijk ont- vanger. De hoofdelijke omslag is gebaseerd op den aanslag in de Gemeentebelasting. President-Kerkvoogd is de Heer F. Wesseling, Wijersstraat 6, tot wien men zich wende voor alle zaken van materieel belang de kerk betreffende. Officieel orgaan der Ned. Herv. Gemeente is de Amersfoortsche Kerk- bode, uitgave van de firma G. J. van Amerongen Co.; Redacteur Ds. K. den Hollander. Voor inlevering en aanvrage van attestaties vervoege men zich aan de kosterij, ingang Zevenhuizen. Kantooruren op werkdagen van 'smorgens 9 tot 'snam. 1 uur, behalve 's Maandags en 's Zaterdags. Organist is de heer A. J. C. Mooy, die des zomers ook orgelbespelingen geeft in de Sint-Joriskerk. 32

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 36