R K. Parochie van den Heiligen Henricus. R. K. Parochie van den Heiligen Ansfridus. GEZONDHEIDSDIENST EN MAATSCHAPPELIJK WERK. Inspecteurs van de Volksgezondheid. Besmettelijke Ziekten. Gezondheidscommissie. Genees- en Verloskundigen. Nederlandsche Roode Kruis. Afdeeling Amersfoort. Kerk Paulus Borstraat 41. U. J. B. Engbers, Pastoor. Kerk Jacob Catslaan 26b. P. J. M. Sandkuyl, Pastoor. Dr. J. Ph. Terburgh, hoofd-inspecteur; Dr. J. J. Th. Doijer, inspecteur voor Noord-Holland en Utrecht. Artsenijbereidkunde en Warenwet. Dr. J. M. B. Coelingh, 's-Gravenhage, hoofdinspecteur (voorloopig te Utrecht). Hygiene Water, Bodem en Lucht. Dr. C. L. de Fouw, te Bilthoven, inspecteur. V o I ks hu isvesting D. E. Wentink, Utrecht, inspecteur. Hygiene van het kind. G. Oosterbaan, 's-Gravenhage, hoofd-inspecteur; Dr. J. H. Tunther, Groningen, inspecteur, Toezicht Vleeschkeuringswet. Dr. H. C. L. E. Berger, 's-Gravenhage, hoofd-inspecteur. Bestrijding Tuberculose. Mej. Dr. H. Schagen van Soelen, 's-Gravenhage, inspecteur. Drankbestrijding. Dr. F. M. G. van Walsem, Zeist, inspecteur. Dr. H. W. Schreuder, voorzitter-lidW. A. van den Bovenkamp, W. G. Klomp, G. A. L. Spelberg, Ir. F. M. van Veen, H. Noorman, Mr. Dr. M. Tydeman, leden; A. M. E. des Tombe, secretaris. Zie Beroepslijst. Ds. J. Visser, Voorzitter; Dr. J. Aghina, Secretaris; J. P. Dumont, Pen- ningmeester; Dr. W. G. A. Bruinier, A. E. Blok, H. C. A. v. d. Pol, Dr. G. A. Prins, L. Ramselaar, Mej. J. G. Nonkes, damesplaats vacant. 34

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 38