KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. R. K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Christelijke Bibliotheek. Vereeniging tot stichting van het gebouw voor Kunsten en Wetenschappen. Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Amersfoortsche Esperanto Vereeniging „Flehito". Ned. Ver. voor Radiotelegrafie. Muurhuizen 9. W. H, E. Vrijdag, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretaris; T. Boer, Penningmeester. Kosteloos toegankelijk voor personen boven 18 jaar; uitleening geopend van 2'/2— 5 en van 7 9. Uitleening voor kinderboeken op Woensdag- en Zaterdagmiddag. Nieuwstraat 24. B. H. Kuiper, Voorzitter; J. J. Thien, Secretaris-directeur; M. J. Th. van Wessum, Penningmeester; F. M. Houbaer en E. P. H. Haan, Com- missarissen; Mej. J. de Haan, Bibliothecares; Mej. A. Hehenkamp en Mej. H. Fortmann, Assistenten. Dagelijks kosteloos toegankelijk voor alle personen boven 18 jaar be- halve Zondags. Maandag van 4-9'/2 nam. Andere dagen van 10-1 en van 4 9 '/a. Stoovestraat 14. J. M. v. d. Pijpekamp, Vijver 21, BibliothecarisH. G. van Ginkel, Kl. St. Janstraat 7. Assistent. Geopend Zaterdagsavonds 6—9V2 uur. Voorloopig BestuurJ. v. Doom, J. B. v. d. Ham, L. A. Houbaer, N. A. Los, J. A. Luijcx, A. H. Martens, J. H. v. d. Meiden, Dr. Miedema, W. Wijk. Drs. L. Leopold, Voorzitter; Mevr. M. E. Gerlach van Rhijn, Onder- voorzitster; Fr. Kater, Secretaris; Dr. H. E. Becht, Bibliothecaris; P. J. Wijnen, Penningmeester. B. W. baron van Dedem, Voorzitter; P. v. d. Lijn, Vice-Voorzitter A. Joman, Secretaris; D. Bolten, 2e Secretaris; J. Kleber, Penningmeester. J. A. Aalderink, Voorzitter-PenningmeesterW. Alings, J. Tollius- straat 8, Secretaris. DoelVerbreiding van de Wereldhulptaal „Esperanto" in Amersfoort en Omstreken. Afd. Amersfoort. Z. J. W. van Schreven, Voorzitter; J. Appel, Secretaris; Jonkhr. D, Mollerus, Penningmeester. 39

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 43