Oudheidkundige Vereeniging Flehite. HANDEL, NIJVERHEID, LAND- EN TUINBOUW. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Geldersche Vallei. Handelsregister. Nederlandsche Maatschappij van Nijverheid en Handel (Departement Amersfoort). Vereeniging Handel en Nijverheid. „De Hanze". Industrieele Vereeniging. Kanaalvereeniging „De Geldersche Vallei". Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingen Verkeer te Amersfoort. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter en Commentor; D. H. Huygen, Secretaris; A. F. van Beurden, Penningmeester; Jhr. A. W. den Beer Poortugael en Dr. L. Leopold. Bureau: Arnhemscheweg 23. Telefoon 425. Bankier: Amsterdamsche Bank, bijkantoor Amersfoort. Postcheque en girono. 65528. Secretaris Mr. Joh. H. Scheurer. Open alle werkdagen (behalve Zaterdags) van 10—12 en van 2—4 uur. Leden der Kamer (met woonplaats en jaar van aftreding) GrootbedrijfC. C. Callenbach (Nijkerk, 1926); H. Cozijnsen Gzn. (Harderwijk, 1928); A. P. Dekker (Amersfoort, 1928); C. den Ouden (Ede, 1928); J. v. Schuppen Hzn. (Veenendaal, 1926); S. v. Vollenhoven (Amersfoort, 1926)J. F. de With (Amersfoort, 1928). Kleinbedrijf: A. C. Beyer (Amersfoort, 192S); Mr. A. v. d. Deure (Ben- nekom, 1926); E. v. Ettikhoven (Ede, 1928)B. Kramer (Amersfoort, 1926) N. v. Os (Doorn, 1928); G. H. Ruiters (Harderwijk, 1928); M. H. van Schuppen (Veenendaal, 1926). A. P. Dekker, Alg. Voorzitter; J. van Schuppen Hzn., Voorzitter Groot bedrijf B. Kramer, Voorzitter Kleinbedrijf; Mr. Joh. Scheurer, Secretaris. J. Kooiman. Voorzitter; S. W. Melchior, Vice-VoorzitterA. P. Dekker. Secretaris; J. L. van Lonkhuizen, Penningmeester; J. P. Korthals Altes. E. van Vollenhoven, Ad. Heinrich, Commissarissen. L. Houbaer, Voorzitter; B. Kramer, Secretaris, Langestraat 121, Tel. 119 A. H. Martens, Penningmeester. A. C. M. Rijke, Voorzitter. J. G. Coster, Voorzitter; J. Spaander, Secretaris; A. van Vollenhoven, Penningmeester. Mr. J. C. graaf van Randwijck, VoorzitterJ. G. Sandbrink, Notaris te Veenendaal, Secretaris; Joh. H. van der Meiden, te Amersfoort, Pen ningmeester. D. J. van de Garde, Voorzitter; Mr. G. J. Nolst Trenit6, Secretaris, Groote Koppel 162Ad. Heinrich, PenningmeesterJ. A. C. Spoel,. L. Houbaer, A. H. Martens en Ant. Hofkamp. 40

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 44