Reclame-Commissie. Nederlandsche Bank. Amersfoortsche Ver. voor den Geld- en Effectenhandel. Amsterdamsche Bank. Geldersche Credietvereeniging. Nationale Bankvereeniging. Van der Zoo de Jong Van Ophoven. AmersfoortBussumBaarnHuizenLaren. N.V, Middenstands Credietbank. Coop. Spaar- en Voorschotbank „Boaz". Bank van Leening. Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. Ir. B. A. Verhey, Voorzitter; J. A. C. Spoel, Secretaris; A. R. Veenstra, J. H. v. d. Meiden, H. van Raalte, M. de Pool, Ir. L. B. Huygen. Herms. P. van Haselen, Correspondent. Muurhuizen 11/15, Telef. 153, Postrekening 103665. Voorzitter; L. A. baron van Ittersum, Secretaris; Ad. Heinrich, Penningmeester. Kortegracht 16 J. Coster Jr., Directeur. Kantoor Amersfoort, Utrechtschestraat 32. L. A. Baron van Ittersum en J. F. de With, Directeuren. Kantoor Amersfoort, Kortegracht 3. Ad. Heinrich en B. van Rijckevorsel, Directeuren. Kantoor Amersfoort, Westsingel 9b. Langegracht 4. A. H. Martens, Directeur. Van Persijnstraat 4, Tel. 674. C. Janssen, Directeur, Langegracht 23. Geopend elken dag van 9-12'/2 en IV2—3 uur. Zaterdags van 9—11 uur. Bovendien: Dinsdag- en Zaterdagavond van 7—9 uur. Spaarrente 4.20%. Deposito's 3'/i 5%. Credieten voor Middenstanders. J. van Wessum, Directeur. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. G. van de Wetering, Voorzitter; E. Kamerbeek, Secretaris; J. R. Voor- neveld, Penningmeester. Bovengenoemde Afdeeling stelt zich ten doel het bevorderen van den Tuinbouw in de plaatselijke omgeving en het bevorderen van Tuinbouw- Onderwijs en Vakkennis en geeft belangeloos adviezen de Tuinbouw betreffende. Leden kunnen zijn zoowel lief hebber(ster) als vaklieden tegen een contributie a f5.— per jaar. 41

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 45