Centr. Verbond van Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag. Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag „Paulus I". Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag „Paulus II". Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag „Dr. A. Kuyper". Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag „Pro Rege". Ring „Amersfoort en Omstreken" van den Nederl. Bond van Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag. Nederl. Israel. Godsdienstschool. Chr. Jeugdorganisatie. Geref. Knapenvereeniging. Vereen. van de H. Catharina van Siena. Van Neercassel. Nederl. Zionistenbond. Joh. de Gans, Voorzitter A. Duijn, Leusderweg 31, Secretaris J. v. d. Arend, Penningmeester. A. Duijn, Voorzitter; E, van Buren, Hoogeweg 4, Secretaris; D. van Schooneveld, Penningmeester. Joh. de Gans, Voorzitter; B. de Bree, Kampstraat 23, Secretaris; C. v. Veenendaal, Penningmeester. J. Teerink, Voorzitter; A. Nyenhuis, Bernulfusstraat 41, Secretaris; Bast, Penningmeester. Joh. de Gans, Voorzitter; T. Dorrepaal, Secretaris-Penningm. Tuinstr. 8. Joh. de Gans, Voorzitter; E, van Ruller, Westsingel 5c, Secretaris; B. Huygen, Penningmeester. A. M. Coster, President; L. Klein Hzn., Secretaris. Th. Pluijter, Voorzitter D. A. G. v. d. Heide, SchimmelpenninCkstraat, Secretaris B. Ruitenberg, Penningmeester Mej. W. Buikema Y. Pars. Ds. H. Teerink, Th. Pluyter, J. T. de Lange, D. G. Breukelaar. Mevr. A. M. G. van Dijk—Meeuwsen, Presidente; Mevr. J. A. H. A. Kroes Reynen, Vice-Presidente Mevr. E. J. Bianchi-Thies, Penning- meesteresse Mevr. C. van Wessum de Munk, Secretaresse Mevr. D. M. Brom—van der Loo, Magazijnmeesteresse Mevr. M. A. Fortmann Tolboom. Vereeniging van Jonge Oud-Katholieken. J. G. Cornelissen, President; C. van Nieuwenhuizen, Secretaris Mej. T. Koppen, Penningmeesteresse. H. van Raalte, Voorzitter S. Aptroot, Secretaris L. Klein, Penningm. 49

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 53