Tehuis voor Militairen. Amersf. Postduivenvereen. „De Snelpost". Oranjevereeniging. Vereeniging voor Kinderwerktuinen. Nederl. Vereen. van Postzegelverzamelaars. Nederl. Reisvereeniging. Amersf. Schietvereen. „Prins Hendrik". Amersf. IJsvereeniging. Amersfoortsche Kegelbond. Kegelclub „Gooi Hout". Kegelclub „Val Om". Schaakclub „Amersfoort". Lange Beekstraat 28. F. Wesseling, Voorzitter; L. Been, Secretaris; Ds. J. Pannebakker Penningmeester; L. C. Beynen. M. Smallegange, Huisvader. J. Maassen, Voorzitter; A. Waanders, le Secretaris-Penningmeester; J. v. Eldert, 2e Secretaris. C. van Zweeden, Voorzitter; G. W. Willemsen, Schimmelpenninck- kade 6, Secretaris D. Meester, Penningmeester. Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; T. Boer, SecretarisA. Pot, Penningm. A. J. Valewink. Voorzitter; M. A. Witsenburg, Secretaris; A. C. R. O. Leinweber, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. G. H. v. d. Berg, Voorzitter; A. Pot, Secretaris; J. Sinnige, 2e Secre taris; Mej. A. G. v. d. Berg, Penningmeesteresse; G. A. L. Spelberg. Stoovestraat 19. A. E. Blok, Voorzitter; J. A. Kleber, 2e Voorzitter; W. Ruitenberg Gzn., Weverssingel 18, Secretaris; M. A. van Bemmel, 2e Secretaris; R. van Ruyven, Penningmeester; H. A. Vierdag Jr., K. Ipenburg, Commis- sarissen. J. Kooiman, Voorzitter; M. D. J. Gerritsen, Secretaris; J. J. A. Aghina, Penningmeester; E. van Vollenhoven, C. G. Beltman, H. Beenhakker, P. Kamm, CommissarissenL. Pezie, Direct.; G. J. Wichman, Admin. Jos. Ockhuizen, Voorzitter; Egb. Jonker, Secretaris; B. J. Kraal, Pen ningmeester. J. v. d. Bosch, Voorzitter; J. Kuiper, Secretaris; P. Leenknegt, Pen ningmeester. W. v. d. Donker, Voorzitter; J. W. Sparenburg, Secretaris; H. J. W. Fortuin, Penningmeester. Dr. R. v. d. Velde. Voorzitter; C. G. M. A. van Nieuwenhuizen, Pen ningmeester. (tijdelijk SecretariaatKorte Bergstraat 4). Vergadert elken Donderdagavond van 8—12 uur in het hotel „De Zwaan", Utrechtschestraat. 56

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 60