MODERNE VAKVEREENIGINGEN (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Amersloortsche Bestuurdersbond. J. W. Polder, Voorzitter; H. Kroon, Miereveldstraat 15, Secretaris W. F. Rack6, Penningmeester; J. de Mots, A. W. Jansen, J. B. Wevers, E. de Haan, A. Smit, T, Hartlooper. Centrale Nederlandsche Ambtenaarsbond J, Muilwijk, Voorzitter; A. W. Vervloet, Hoogeweg 87, Secretaris; L. Harms, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Bakkers en Suikerbewerkers G. van Zanten, Voorzitter J. Timmerman, Narcisstraat 56, Secretaris- Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bouwvakarbeidersbond. J. de Mots, Voorzitter; J. H. Botterweg, Jan Steenstraat 9, Secretaris; W. S. du PreS, Penningmeester. Nederlandsche Vereeniging van Fabrieksarbeiders. M. Glavimans, Voorzitter J. v. d. Berg, Gasthuislaan 49, Secretaris J. Leijsma, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Handels- en Kantoorbedienden. A. P. Scholte, Voorzitter; T. Hartlooper, Scheltusstraat 6, Secretaris- Penningmeester. Nederlandsche Bond van Mannelijke en Vrouwelijke Arbeiders in de Kleedingindustrie en aanverwante vakken. A. Maas, Voorzitter; J. de Valk, Narcisstraat 24, Secretaris; D. Brou- wer, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond. C. H. Cornelissen, Voorzitter; A. van Dolder, Soesterweg 133, Secre taris K. A. Rijnders, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Meubelmakers, Behangers en aanverwante vakken. C. Schild, Voorzitter; R. Waijenberg, Verhoevenstraat 85, Secretaris; P. v. d. Werf, Penningmeester. Bond van Nederlandsche Onderwijzers. T. Boer, VoorzitterA. van Wijngaarden, Javastraat 2, Secretaris Mej. v. d. Berg, Penningmeesteresse. Nederlandsche Bond van Werklieden in Overheidsdienst. J. Eppenga, Voorzitter; L. Koops, Crocusstraat 18, Secretaris: M. Lak, Penningmeester. Nederlandsche Schildersgezellenbond. M. van Plateringen, VoorzitterA. Smit, Bisschopsweg 72, Secretaris K. Stam, Penningmeester. 58

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 62