Christelijk Bureau voor Arbeidsrecht. J. C. de Bruin, Voorzitter; H. Burger, Van Mechelenstr. 16, Secretaris; H. Palfenier, PenningmeesterMr. L. Stadig, Rechtskundig Adviseur. Het bureau verleent rechtskundig advies en bijstand aan arbeiders der aangesloten vereenigingen. Plaatselijke Commissie tot bestrijding der Tuberculose. Onderafd. Christ. Nat. Vakverbond. J. G. van der Linden, Voorzitter; L. G. van 't Hof, Narcisstraat 42, Secretaris; P. de Roo, Penningmeester. Patrimonium. P. Ros, VoorzitterL. den Uil, Kleine Koppel 28, SecretarisE. Pegman, Penningmeester; W. v. d. Water, P. Graaff, D. Meester, W. van Surksum, A. Hollander, J. Priem, Christelijk Nationale Werkmansbond. Dj. A. G. v. d. Heide, Voorzitter; L. Th. van Zwol. Arnhemschew. 30, Secretaris; G. van Tellingen, Nieuwe weg 1, Penningmeester. Prot. Christ. Bond van Spoor- en 1 rampersoneel. A. v. d. Burg, Voorzitter; W. H. van Dijk, Stellingwerfstraat 30, Se cretaris G. Nieuburg, Bonifaciusstraat 18, Penningmeester. Nederlandsch Christelijke Bond van Bouwvakarbeiders. J. C. de Bruin, Voorzitter; J. Priem, Kleine St. Jansstraat 3, Secretaris; H. v. d. Berkt, Penningmeester. Christelijke Metaalbewerkersbond. J. H. Veenendaal, Voorzitter; H. Niezen, Westsingel 25, Secretaris; E. Kipp, G. Doustraat 14, Penningmeester. Christelijke Bond van Fabrieks-, Transport- en Havenarbeiders. L. Stafleu, Voorziter; A. J. Schiedon, Leliestraat 23, Secretaris; G. van den Berg, Pothstraat 20, Penningmeester. Christelijke Bond van Meubelmakers en Stoffeerders. H. J. C. van Essen, Voorzitter; G. van Amerongen, Nieuwstraat 20, SecretarisH. Hekkelman, Penningmeester. Christelijke Bond- van Sigareu- en Tabaksbewerkers. J. Rijkeboer, Voorzitter; J. de Valk, Gasthuislaan, Secretaris; M. van Heerd, Heiligenbergerweg 29, Penningmeester. Nederl. Christelijke Gralische Bond. H. Palfenier, Voorzitter; A. A. Waanders, Leliestraat 47, Secretaris; P. C. Alewijn, Leusderweg 81, Penningmeester. Christelijke Bakkersgezellenbond. Voorzitter; P. Mochel, Havik 25, Secretaris; J. Bakkenes, Gasthuislaan 31, Penningmeester. Christelijke Bond van Rijks- en Gemeente-Ambtenaren. E. Krol, Voorzitter; H. v. d. Leeuw, Kon. Wilhelminastraat 27, Secretaris; D. van Schooneveld, Joh. van Dieststraat 4, Penningmeester. 60

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 64