Nederlandsche R. K. Fabrieksarbeidersbond ,,St. Willebrordus". A. Vennis, Voorzitter; H. v. d. Wakker, Achter Arnhemsche Poortw. 38, SecretarisJ. Vivi6, Penningmeester. Nederl. R. K. Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel ,,St. Raphael'' H. J. C. Venings, Voorzitter; P. J. v. d. Bos, St. Bonifaciusstraat 12, Secretaris; J. C. van Luijn, Penningmeester. Nederlandsche R. K. Tabaksbewerkersbond. G. van Keeken, Voorzitter; Tognette, Sumatrastraat 29, Secretaris; Penningmeester. Nederlandsche R. K. Bouwvakarbeidersbond „St. Jozef". H. B. N. Korndewal, Voorzitter; H. Bekker, Kruiskamp 64, Secretaris; A. Laseur, Penningmeester. Nederlandsche R. K. Werkmeestersbond. J. Koekoek, Voorzitter; H. v. d. Burg, St. Bonifaciusstraat 37, Secreta- ris-Penningmeester. Spaarkas der R. K. Werkliedenvereeniging. S. Kraan, Voorzitter; J. van Empelen, Weverssingel 27, Secretaris; M. van Groenestein, Penningmeester. Retraite-penning der R. K. Werkliedenvereeniging. W. van Koelen, Voorzitter; W. G. Klomp, Muurhuizen 125b, Secretaris; J. Tuithof, Penningmeester. Eucharistische Kring. Kapelaan Beltman, DirecteurL. v. d. Ham, St. Bonifaciusstraat 30, Secretaris. Plaatselijk Comite „Herwonnen Levenskracht". C. van Empelen, Voorzitter; G. J. de Groot, St. Bonifaciusstraat, Se cretaris; A. den Ouden, Penningmeester. Prop. Club „Leo XIII. C. Tuithof, Voorzitter; P. Lorijn, Zand 11, Secretaris; C. van Empelen, Penningmeester; B. Bekker, Bibliothecaris. Roomsche Garde. H. Peters, Voorzitter; G. W. Baan, W. van Mechelenstr. 29, Secretaris J. Zwart, Penningmeester. Jonge Werkman. Parochie H. Franc. Xaverius. W. C. Pijpers, Voorzitter; A. v. d. Last, Walikersteeg, le Secretaris; C. Dijkhuizen, 2e SecretarisJ. M. de Wilde, le Penningmeester; A. de Winter, 2e Penningmeester. Parochie H. Henricus. Parochie O. L. Vr. Hemelvaart. Kapelaan Beltman, Voorzitter; C. Willemsen, Leusderweg, Secretaris; C. Tondeur, Penningmeester. Parochie H. Ansfridus. N. Coster, Voorzitter; B. van Munster, Nica- siusstraat, Secretaris G. Pijpers, Penningmeester. 62

Adresboeken Amersfoort | 1925 | | pagina 66