Afd. Algemeene Zaken en Onderwijs (Kamer 8). Afd. Archief, Registratuur en Expeditie (Kamer 5). Afd. Financien Kamer 12). Afd. Burgerlijke Stand en Bevolking (Kamer 3). Afd. Militaire Zaken en Verkiezingen. Afd. Verificatie. Afd. Eigendommen. Tot deze afdeeling behoort: Kabinetszaken, Notulen, Raad en Burgemeester en Wethouders, Jaarverslag, Uitvoering van Wetten, voor zoover deze niet aan andere afdeelingen zijn opgedragen, en voorts Hooger-, Middelbaar-, Nijverheids-, Lager- en Voorbereidend Onderwijs en Schoolgeld-regeling. Ambtenaren. J. G. van Dreumel, commies, chef der afd.; A. Over, commies; Mr. W. van den Bijtel, commies; J. Bloemink, commies; Mej. Mr. L. G. A. Bolleman, adj.-commies, A. H. Schmitz adj-commies, en Mej. A. C. Stas, adj.-commies. Tot deze afdeeling behoort: Registratuur van de ingekomen en uitgaande stukken. Typen van alle uitgaande stukken en verzending. Drukken en collationeeren der stukken, verzamelen van periodieken en tijdschriften. Ver- zorging archief en bibliotheek. Ambtenaren: A. Boogerman, commies-chef; Mej. L. C. Vos, klerk; Mej. A. Schimmel en Mej. G. Gouma, typisten; Jhr. P. Elias, registratuur-ambtenaar. Tot deze afdeeling behoort: Het geheele comptabel beheer, Pensioenwetten met uitzondering der afgifte van attestaties de vita, de dividend- en tantieme- belasting, centraal Magazijn van bureau- en schoolbehoeften. Ambtenaren: J. Haars, hoofdcommies, chef der afd.; C. Kuppers, commies; G. Keijzer, adj.-commies 2e klas; J. van Huijzen, klerk; L. A. H. Wijnhof, leerling-klerk. Tot deze afdeeling behoort: Bevolking, Burgerlijke Stand, Bevolkingsstatistiek, opmaking Kiezerslijst, Attestaties de Vita, Paspoorten, Arbeidswet, Bewijzen van goed gedrag, Nederlanderschap, gegoedheid en onvermogen, Legalisatie's, Waarborgwet, IJkwet, opmaking lijst en uitreiking kennisgevingen ingevolge de Leerplichtwet, Ongevallenwet, Inlichtingen omtrent personen, Begraafplaats, Steenhouwerswet, Beroepswet, Nationaliteitsbewijzen, Invaliditeits- en Ouder- domswet, Woonwagenwet, Vermakelijkheidsbelasting en Forensenbelasting. Ambtenaren: R. Groenveld, commies, chef der afdeeling; P. J. de Groot, commies; H. Th. de Jong, adj.-commies 2e klas; E. J. Kamerbeek, bevolkings- agent; J. M. Reinboud, controleur vermakelijkheden; W. C. van Zwieten, klerk. Tot deze afdeeling behoort: Dienstplichtwet, Inkwartiering, Vordering van paarden en Automobielen, Kieswet, met uitzondering van het opmaken der Kiezerslijst. Ambtenaren: G. Dekker, commies, chef der afd. en P. H. R. Huijgens, klerk. Tot deze afdeeling behoort: Verificatie van alle financieele aangelegenheden. Ambtenaren: W. Kraaykamp, verificateur; F. Koster, adj.-verificateur. Gebouw Achter Davidshof 2. Tot deze afdeeling behoort: Eigendommen, Verhuringen, Assurantie, Ver- koopingen, Straat- en Rioolbelasting, Grondbedrijf. Ambtenaren: J. A. C. Spoel, commies, chef der afd.; P. van Hemmen, adj.- commies 2e klas; A. F. van Haselende Vries, klerk. 10

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 14