Gemeente-ontvanger. Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeente-boden. Raadscommissie's. Bureau Westsingel 42. Betalingen kunnen geschieden op Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag van voorm. 9 tot nam. 1 uur, Zaterdags van voorm. 9 tot 11 uur. Betalingen kunnen ook per giro geschieden op no. 50461. D. J. van de Garde, ontvanger; D. Berends, ambtenaar ten kantore gem.- ontvanger; J. de Groot, deurwaarder; E. van Yken, ontv. vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. J. W. Jorissen, C. Ruitenberg, N. Vels Heijn, A. H. van Kalken, J. Holland, R. Groenveld, P. J. de Groot en H. Th. de Jong. H. A. van Zwieten, concierge Raadhuis; E. van Wijland, bode; G. P. Kroes, ass. bode. Commissie van Wetgeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; J. Muilwijk, Mr. L. Stadig, S. B. Boas en A. J. Spiekerman, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: C. W. C. G. Hehenkamp, H. van Galen Last. Commissie van bijstand voor de Bedrijven. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; S. Kraan, J. T. de Lange, B. Noorde wier; G. J. Noordman, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. S. J. de Jongh, D. J. Rekke. Commissie van bijstand voor Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezichi en Woningbedrijf. C. Ruitenberg, Wethouder, Voorzitter; J. Overeem, Ir. F. M. v. Veen, H. v. Galen Last, G. J. Noordman, P. Graaff, leden; J. Bloemink, comm. ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: B. Noordewier, S. Kraan. Commissie van bijstand voor de Financien. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; Mr. L. Stadig, S. B. Boas, B. Noordewier en J. J. Thien, leden; K. Kaan Jz., Secretaris. Plaats vervangende leden: G. J. Noordman en N. van Nieuwenhuijsen. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; J. T. de Lange, J. W. Polder, A. Hofkamp, C. W. C. G. Hehenkamp, leden; Advis. lid T. van Daal; A. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. Overeem en N. van Nieuwenhuijsen. Commissie van toezicht op den Keuringsdienst van vee en vleesch. J. W. Jorissen, Wethouder, Voorzitter, J. W. Polder, S. Kraan, Ir. F. M. van Veen, N. van Nieuwenhuijsen, leden, A. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: P. Graaff en H. D. Schrijver. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. J. W. Jorissen, Wethouder, Voorzitter; Mr. L. Stadig, J. S. J. de Jongh, J. J. Thien, J. Muilwijk, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden H. van Galen Last, Ir. F. M. v. Veen. 11

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 15