Bureau voor Maatschappelijk Werk. Commissie van Toezicht op de Arbeidsbeurs. Gemeentelijke Reinigings- en Ontsmettingsdienst. Gemeente Bedrijven. Centrale Boekhouding voor de Gemeente Bedrijven. (C.B.) tijd. opzichter-teekenaar. Rest. O. L. Vr. Toren. J. v. Willigenburg, tijd. opzichter-teekenaar. G. Adriaans, tijdelijk ambtenaar bouw abattoir. C. van Schooneveld Jr., tijd. opzichter-teekenaar. Personeel Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf H. J. J. Radstake, Hoofdinspecteur. A. J. van den Tol, inspecteur. J. Kap- teyn, inspecteur. A. J. de Wilde, inspecteur in algem. dienst en marktmeester. J. Wagener, opzichter in tijdelijken dienst. H. van der Leeuw, klerk. Mej. J. v. d. Meulen, woninginspectrice. J. Jekel, bode-huurophaler. Mej. S. C. des Tombe, tijd. huurophaalster. Arbeidsbemiddeling, Werkloosheidsverzekering en Armwezen. Achter Davidshof 2. Tel. 374. Voor Armwezen Tel. 406. Voor Arbeidsbemiddeling en Werkloosheidsverzekering is het bureau geopend iederen-~,"werkdag s morgens van 8.3012.30; s Maandags en sVrijdags bovendien van 6.307.30 uur. Voor Armwezen is het bureau geopend van 1011 en van 23 uur. Mej. H. Muller, commies-chef, directrice Arbeidsbeurs en secretaresse Burg. Armbestuur; G. van Wijland, adj. commies le klas; C. Tuithof, adj. commies 2e klas; Mej. H. E. H. Heerma van Voss, adj. comm. le klas; Mej. H. de Graaf, klerk; Mej. J. J. .C Wernas, klerk; C. J. Vermeij, klerk; J. de Vries, klerk looper; J. Krijkamp, klerk looper. J. W. Jorissen, Voorzitfer; B. Noordewier, Plaatsv. Voorzitter; Leden-werk- gevers: P. van Veen, P. J. Hamers, H. L. v. Eijbergen; Plaatsverv. leden werkgevers: S. van Vollenhoven, A. E. Blok, L. Eijsink. Leden werk- nemers: J. Overeem; J. Chr. de Bruin; S. Kraan. Plaatsverv. leden werk- nemers: C. Wijnen; H. Kroon; J. A. Jagers. Kantoor Muurhuizen 106. Telefoon 234. Geopend van 8.3012 uur en van 1.305 uur nam. Voor den Ontsmettings dienst na kantooruren Telefoon 157 en 279. H. Beenhakker, directeur; P. Schreuder, opzichter le klas, Mej. J. Riksen. klerke. Barak voor besmettelijke ziekten Arnhemscheweg (achter Kinderzorg), Telefoon 372. Gasfabriek, Waterleiding, Electr. Bedrijf. E. E. van Rhijn, Directeur; M. Gelder, technisch hoofdambtenaar, P. C. Sonius, chef Electriciteits Bedrijf; W. F. Biihrmann, gasmeester, tevens maga- zijnmeester; A. W. Vervloet, hoofdmachinist bij de Waterleiding; J. B. Denis, techn. ambtenaar le klasse (Gasf. en Water); M. G. Cleton, adjunct-gas- meester; J. Nijhuis, Adjunct-gasmeester; H. Slager, Adjunct-Gasmeester d.d. techn. ambtenaar 2e klasse; G. A. te Riele, technisch ambtenaar 2e klasse (Electr. Bedrijf); Mej. P. Timmers, techn. klerke. Kantoor: Gaslaan 3. Chef-boekhouder: W. Froger; adjunct chef-boekhouder: M. Th. J. van Wessum. 13

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 17