Brandweer. Markten. Politie (Hoofdbureau Utrechtschestraat 53). Havenpolitie. De C. B. is belast met het voeren der boekhouding, het administreeren der financier! en het doen der betalingen en ontvangsten der navolgende bedrijven: Gasfabriek, Waterleiding, Electriciteitsbedrijf, Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf, Reinigingsdienst, Ontsmettingsdienst, Grond- bedrijf, Brandweer, Centrale Boekhouding en Keuringsdienst. De werkzaamheden der C. B. zijn verdeeld over 4 afdeelingen t.w.: Afdeeling I (Boekhouding). Deze afdeeling is belast met de boekhouding en de rekening-courant boek houding. G. F. C. Everaars, boekhouder le klasse; G. den Hartog, boekhouder le kl. Afdeeling II (Kas). Deze afdeeling draagt zorg voor de ontvangsten en voor de betalingen, welke niet per cheque en per postgiro geschieden. C. Schuttevaer, kassier, chef der afdeeling; C. J. Los, adj. boekhouder; J. Kraan, bode-geldophaler; J. G. v. d. Linden, bode-geldophaler; G. Buiten- huis, bode-geldophaler; H. Meester, bode-geldophaler; P. Th. de Wilde, bode- geldophaler; J. van Effrink, bode. Afdeeling III (Verkoop). Tot deze afdeeling behooren de werkzaamheden, voortvloeiende uit de distri bute van gas, water en stroom; retributes van den Reinigings- en Ont smettingsdienst en van den Keuringsdienst; verhuringen van het Grond- en Woningbedrijf; de ontvangsten per postgiro, enz. L. A. Zevenbergen, boekhouder le klasse, chef der afdeeling; J. H. van Noort, adj. boekhouder; J. W. de Graaf, klerke; J. W. Floor, klerk; W. f. Riksen, klerk; G. M. v. d. Uithoorn, klerke; A. S. Bixerman, klerke; A. G. Bergman, tijd. leerl. klerk, J. M. Beij, tijd. leerl. klerk, G, A. Thien, tijd. leerl. klerk, J. Schouten, tijd. kantoorjongen. Afdeeling IV (Inkoop). Op deze afdeeling worden behandeld de bestelbonnen en de facturen, de magazijn-, loon- en salarissen-administratie, de verkoopsadministratie van Openbare Werken; de betalingen per cheque en postgiro, enz. A. H. van Rouwendal, boekhouder 2e klasse, chef der afdeeling; G. F. G. v. Elst, klerk; N. A. v. Woudenberg, klerk; G. Ouwerkerk, klerk; M. v. d. Molen, klerk; G. J. Diesveld, tijd. leerl. klerk; W. H. Kolkman, tijd. leerl. klerk. Kazerne en Bureau Achter Davidshof 2. A. E. Blok, commandant; J. M. Reinboud, brandmeester; S. H. Massa, brand- meester; W. van Haselen, brandmeester, H. Holsteijn, adj. brandmeester tevens opzichter van het materieel. Bij brand altijd de telefoonbeambte hiervan in kennis stellen, onder mede- deeling of de brand een schoorsteenbrand, een kleine of wel een groote is. A. J. de Wilde, marktmeester; J. L. Goedknegt, vischafslager, B. Boersma, omroeper. A. Nijhoff, commissaris; M. A. E. Seeuwen, hoofdinspecteur; D. P. van Rooyen en A. Loosekoot, inspecteurs; G. van der Horst, brig.-majoor. A. J. Valewink, havenmeester; C. W. Hoi, sluiswachter, E. van Yken, brug- wachter Eembruggen. 14

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 18