Oud-Katholiek Seminarie. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Rijks Hoogere Burgerschool met 5-jarigen cursus. Gemeentelijke Middelbare Handelsschool met 4-jarigen cursus en Hoogere Handelsschool met 2-jarigen cursus. Eynde-Stolp, Haarlem; Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Amersfoort: Mr. P. Tideman, Bloemendaal; Mr. Dr. M. Tydeman, Amersfoort; Mr. N. H. v. Voorst v. Beest, Huis ter Heide; Mr. P. IJssel de Schepper, Rotterdam. Kerkstraat 1. Muurhuizen 102. C. Wijker, president; Mr. Dr. A. J. van den Bergh, phil, professor; Dr. C. G. van Riel, hist, eccles. professor; A. Rinkel, theol. system, professor; F. T. van der Steen, 1, prefect; C. F. Nieuwenhuyzen, 2e prefect. Plaatselijke Commissie van Toezichts C. M. Cremer, voorzitter; Jhr. D. de Brauw, Dr. M. v. d. Hoeve, E. E. van Rhijn, Ir. A. C. Sanches; toegevoegd secretaris J. G. v. Dreumel. Thorbeckeplein 1. Dr. G. van Rij, directeur, Wisk. en Cosmografie; Drs. L. Leopold, onder- directeur, Nederl. taal en Gesch.; J. M. Baarslag, Engelsche taal en Letterk.; Dr. P. H. Beyer, Scheikunde; J. Briickwilder, Staatsinr. en Staathuishoud- kunde; Mej. Dra H. A. J. Carsten, Engelsche taal en Letterk.; Mej. J. A. van Halteren, Lichamelijke Oefening; Dr. C. A. Havinga, Fransche taal en Letterk.; Mej. Dra M. W. van Hoik, Fransche taal en Letterk.; I. M. J. Hoog, Fransche taal en Letterk.; T. P. de Jongh, Nederl. taal en Gesch.; H. J. N. Kat, Wiskunde; A. M. Kerkkamp, Wiskunde; J. Melchior, aardr.: Dr. W. H. Moll, Duitsche taal en Letterk.; A. G. van Os, Wisk., Werk- tuigk. en Rechtl. teekenen; Dr. H. M. Plas, Natuurkunde; Drs. A. M. F. Reijnders, Natuurl. Historie; Dr. H. Sparnaay, Duitsche taal en Letterkunde; Dr. H. J. Tiele, Nederl. taal; I. Veen, Lichamelijke Oefening; A. P. H. J. van Weezel Errens, Handteekenen; J. van der Wey, Handelswetensch.; E. A. Struijkenkamp, amanuensis; K. van Dijkhuizen, concierge. De Directeur is te spreken voor schoolzaken uitsluitend in het schoolgebouw, buiten de vacanties, in den regel des Maandags en Donderdags, van 1.30 tot 2.30. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 937. Commissie van Toezicht: P. Zwart, Voorzitter; B. Kramer, A. J. Spieker- man, Ir. F. M. Beunke, T. Hartlooper, J. Stuurop, A. Das, H. N. de Haan, S. Haverkorn. Toegevoegd secretaresse: Mej. Mr. L. Bolleman. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; J. H. Holscher, plaatsvervangend Directeur, Staats- en Handelswetensch. en Nederl. Correspondentie; J. M. Baarslag, Engelsche taal, letterk. en Corresp.; B. Hylkema, Fransche taal, letterk. en Corresp.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal, letterk. en Corresp.; Mej. A. M. C. van de Werfhorst, Fransche taal; Mevr. J. H. W. Nieboer- Feringa, Natuurwetenschappen; J. H. Ronhaar, Aardrijksk. en Geschiedenis; J. van der Weij, Handelswetenschappen en Duitsche taal; J. G. P. Lammens, Wiskunde; J. H. Wervelman (tijd.) Teekenen, Kunstgeschiedenis en Schoon- schrijven; Mej. H. C. C. de Jager, tijd. Machineschrijven; Mej. E. W. Schuurman-Stekhoven, tijd. Stenografie. 17

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 21