Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool met 3'jarigen cursus. Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken (3-jarige cursus). Avondcursus voor Voorbereidend Middelbaar Technisch Onderwijs, verbonden aan de Ambachtsschool. Avond-Vak- en Vakteekenschool (theoretisch onderwijs) (met 5-jarigen cursus). LAGER ONDERWIJS. Rijkskweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. Commissie van Toezicht Lager Onderwijs. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; H. Wanningen, plaatsverv. Direc- teur, Handelswetenschappen; G. C. A. Mulder, Duitsche taal en Corresp.; J. M. Baarslag, Engelsche taal en Corresp.; B. Hylkema, Fransche taal en Corresp.; A. J. Huijskens, Nederl. taal en Corresp.; Mej. E. W. Schuurman- Stekhoven tijd. Stenografie en Machineschrijven. Spreekuur van den Directeur voor Handelsdag- en avondschool: Maandag van 23, Dinsdag van 78 en Zaterdag van 1011. Leusderweg 34 en 36. Bestuurt Ds. Visser, Voorzitter; Ir. C. G. Beltman, Onder-Voorzitter; J. van der Horst, Secretaris; L. A. Baron van Ittersum, Penningm.; J. J. Wesseling Jr., Directeur. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. Heerenstraat 4. Afdeeling A (4-j. cursus). H. O. B. BlijdenstiJn, directeur; E. Kruithof (vervangend directeur); A. Roo- zendaal; E. van Dijk; B. Hylkema; A. Veen; I. Veen. Mevrouw A. W. v. Doorn-Stienstra. Godsdienstleeraren: Dr. R. Miedema; Ds. K. den Hollander; kapelaan H. J. Croonen. Afdeeling B (hoofdactestudie; 2-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof, vervangend dir.; A. Roozen- daal; E. van Dijk; T. P. de Jongh; H. J. Rouhaar. Concierge: Th. W. Tommel, Breestraat 21. Spreekuur van den directeur, buiten de vacanties, elken Woensdag van 13 uur, in het schoolgebouw. J. P. van Buytenen, Voorzitter; G. A. L. Spelberg, Onder-Voorzitter; F. Boerwinkel, T. Boer, Mevr. Landman-Janse, Mevr. Huslage-v. d. Rol, D. H. Huijgen, Mej. C. J. ten Bosch, B. H. Kuiper, Mevr. J. E. van den Berg; J. G. van Dreumel, Secretaris (niet-lid). 18

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 22