Commissie tot wering van Schoolverzuim. Openbare Lagere Scholen. BIJZONDERE SCHOLEN. Christ. Nat. Scholen voor L.O. en U.L.O. Schoolbestuur: N. Vels Heyn, Voorzitter; Ds. H. Teerink, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Secretaris. Gabrie Mehenschool. Pensionaat „St. Louis". R.K. Jongensschool voor U.L.O. R.-K. Jongensschool voor de St. Henricusparochie. R.-K. Jongensscholen. J. H. Veenkamp, Voorzitter; H. Kroon, J. van Dorssen, B. Schooleman, A. C. Beyer, J. v. d. Werff, H. Graansma, H. Kuilman; T. Boer, secretaris. Coninckstraat 80, hoofd F. Faber; Lange Beekstraat 3, hoofd W. C. Ooster- man; Lange Beekstraat 3, hoofd K. Westerbeek; Puntenburgerlaan 49, hoofd A. Veen; Puntenburgerlaan 49, hoofd W. J. F. A. Ribberink; Leusderweg 235, hoofd A. Besteman; Plantsoen-Zuid 2, (Meisjesschool), hoofd Me]. J. C. R. Klaassen; Heerenstraat 4, hoofd A. Ritsma; Wijersstraat 22 (school met opleidingsklassen)hoofd J. W. Kiel; Vondellaan 18 (school met op- leidingsklassen) hoofd A. Elzinga; Westsingel 45 (school voor buitengewoon Lager Onderwijs), hoofd B. J. Groenevelt; Coninckstraat 80 (school voor het centraal 7e en 8e leerjaar), hoofd T. Beverloo; Leusderweg 30 (U.L.O.- school), hoofd G. A. L. Spelberg. Frederik van Blankenheymstraat 33, hoofd B. v. d. Kolk; Joannes van Diest- straat 2, hoofd H. Thijs, Miereveldstraat 72, hoofd J. v. d. Rotte; Anemoon- straat 1, hoofd J. H. Veenkamp; Leusderweg 30 (U.L.O.-Kopschool) hoofd H. Jansen. School der Ned. Herv. Gemeente. Groote Haag 23. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; S. Knoppers, Secretaris; H. A. Pothoven, Penningmeester; L. Keemink, Hoofd. R.-K. Kostschool voor jongens. L. O. en Handelscursus. Utrechtscheweg 228. Br. Philibertus Overste. Westsingel. G. H. Baake, hoofd. Paulus Borstraat 30 (St. Gerardus Majellaschool). Bestuur: Pastoor H. J. B. Engbers, T. T. T. Calon, A. Stalenhoef, J. J. Thien, een vacature; P. van Buijtenen, hoofd. Schimmelpenninckkade en -straat. Bestuur: Deken L. A. F. X. Fock, Pastoor C. Hartman, J. van Dijk, H. B. Fortmann, H. Kroes, P. J. Hamers, G. P. A. L. te Leuken. De twee scholen staan onder leiding der Eerwaarde Fraters van t St. Joris- huis, Weverssingel 7. 19

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 23