Anna Paulownabewaarschool. Hervormde Bewaarschool „Bethel". R.-K. Frobelschool. R.-K. Bewaarschool B. R.-K. Kostelooze Bewaarschool C. R.-K. Frobelschool. Muziekschool der Mij. tot bevordering der Toonkunst. Volkszangschool. Volksuniversiteit. Tel. 363. Orthopaedische (heilgymnastische) Schoolcursus. Instituut voor Lichamelijke Opvoeding. Zuidsingel 1 H. C. van Dam, Voorzitter. J. Knoppers, Penningmeester, J. v. d. Horst, Secretaris; J. G, Kleber, T. v. Daal. M. H. de Graaf, Hoofonderwijzeres, A. de Graaf, onderwijzeres. Eemstraat 57b. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; P. van Hemmen, Mej. H. J. P. v. Voorst Vader; Mej. A. A. Raebel, hoofd. Muurhuizen 43a. Mej. N. Degeling, hoofd. Muurhuizen 45. Mej. G. E. Th. Pijpers, hoofd. Schoutensteeg 2b. Mej. S. Groot, hoofd. Tollenslaan 4. Krommestraat 58. Commissie van Beheer: Drs. L. Leopold, W. Meyer, (vacature). Willem Meyer, directeur; Mej. H. J. F. Mezger, Mej. H. A. Smit, Mevr. M. CramerHeyligers, Willem Meyer, Ludwig Werner, H. G. van den Hoek, leeraren(essen). Willem Meyer, directeur; C. A. Heunks, B. A. H. v. Ruyven, onderwijzers. Dr. R. Miedema, Pred. Rem. Gem., Voorzitter; J. Mebius Wzn., Lid Prov. Staten Secr.-Penn., Utrechtscheweg 255; G. van den Burg, Organist; Ds. K. den Hollander, Pred. Herv. Gem.. Dr. Ph. H. Peyrot Rector Gymnasium; J. Thien, Directeur ,,De Eembode", lid van den Raad; W. H. E. Vrijctag, Maj. Veld-Art. Behandeling van zwakke, lichamelijk achterlijke, slecht ontwikkelde kinderen. Storingen in bouw, houding en functie, voetgebreken, beroepsongevallen. J. C. Snouck, heilgymnast., Leider, 't Laantje 4. Tel. 610. 't Laantje 4. Inrichting voor Gymnastiek, Heilgymnastiek en Massage. J. C. Snouck, leeraar gymnastiek M. O. 21

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 25