2e Eskadron. Mitrailleur Peleton: Administrateur lste half Regt. Huzaren. Staf IVe Artillerie Brigade. Staf 5e Regiment Veld-Artillerie. le Schoolbatterij. 2e Schoolbatterij. 3e Schoolbatterij. 2e Stormschool. Bureau der Genie. Politie-troepen. Commandant: Ritmeester E. A. F. Baron Creutz; le Luitenant Jhr. S. M. S. A. A. de Marees van Swinderen; le Luitenant Jhr. J. J. Teding v. Berk- hout, le Luitenant Jhr. G. A. Strick v. Linschoten. Commandant: le Luitenant P. C. L. Blom. Kapitein der Mil. Adm. K. W. de Jong; 2e Luit. der Mil. Adm. P. M. Breel, toegevoegd. Commandant: Kolonel J. A. Kaub; Kapitein-Adjudant G. Doorman; Kapitein voor speciale diensten C. C. Pels Rijcken; Luitenants voor speciale diensten: L. C. Onderstal en A. Asman. Commandant: Majoor I. Bessem; Majoor-Hoofdinstructeur W. H. E. Vrijdag; Kapitein-Adjudant: W. J. Rijkens; Kapitein voor speciale diensten: J. M. de Kruijff, Luitenants voor speciale diensten J. Marechal en J. C. van Heuven; le Luit. der Mil. Adm. P. Kamm. Commandant: Kapitein J. van Rooy; le Luitenant: J. v. d. Meulen; 2e Luite nant G. J. Verweij. Commandant: Kapitein J. W. de Koff; le Luitenant: B. J. Momma; 2e Luite nant J. H. Couzij. Commandant: Kapitein Th. Ziedses Des Plantes; le Luitenant J. F. M. Steenmetser, le Luitenant N. J. Zijlstra; 2e Luitenant C. Tonnet, 2e Luit. J. W. A. Uijlenberg. Commandant: Kapitein J. A. Engeltjes; le Luitenants A. A. Schwing, B. A. Sjoerdsma. Bureelgebouw aan de Flierbeek. Kazerne Bereden Wapens. Telef. 367. Eerstaanwezend-Ingenieur: Kapitein der Genie P. W. Scharroo; le Luite nant der Genie G. van Houweninge; Opzichter van Fortificatien der le klasse G. W. Poppenk; Opzichter van Fortificatien der 2e klasse J. W. Sparenburg; Technisch Ambtenaar le klasse der Genie J. H. Lambermon; Technisch Ambtenaar le klasse der Genie J. M. van der Ros, Schrijver J. P. Diersmann. Afdeelings-commandant: W. Wildschut, le Luitenant. 25

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 29