Ooster Stoomtram-Maatschappij. Stoom- en Motorbootdiensten AmersfoortBaarn Amsterdam. Motorbootdienst AmersfoortRotterdam v.v. Motorbooten „De Vrouw Annetje" en „Eemstroom". AmersfoortZaanstreek v.v. den Brink, K. Zondervan, B. J. du Moulin, M. Feenstra, C. Lely, H. F. van Rijssen, E. Versluis, J. Koops, stationsambtenaren. Bureau Vrachtgoed, H. v. Wessum, chef-commies, hoofd van het kantoor; K. Bekking, W. Kwast, commies comptabel ambtenaar; D. v. Wijngaarden, J. Bakker, H, W. C. Soeters, commiezen; A. Kuvel, bureelambtenaar, M. v. Vliet, schrijver. Bureau Bestelgoed. R. H. v. Pareeren, commies-comptabel ambtenaar; L. J. Zuithoff, commies; G. J. Hammers, bureelambtenaar. Bureau Plaatskaarten en Bagage. H. W. J. Fortuin, chef-commies, comptabel ambtenaar; C. Kortenhoff, com mies; W. G. Hissink, C. C. J. Bakker en Ed. de Haan, vr. klerken. T elegraaf-Bureau. P. A. van Hedel, commies, hoofd van het kantoor; P. C. Dekker, A. Rijs, commiezen; H. R. Jansen, assist, v. d. stat.d. Bureau Douane. A. Hakkert, commies-douaneagent. Dienst van Tractie en Materieei. A. J. Prins, depotchef, K. C. de Haas, J. Koetsier, W. Berg, S. Persijn, tractieopzichters; H. G. Arentzen, chef-commies; J. Raven, commies; H. J. Stover en H. Elzenaar, bureel-ambtenaren; P. van Eeden en A. Kuit, schrijvers. Dienst van Weg en Werken en Seinwezen. J. C. v. d. Goes, opzichter van den weg le klasse; H. Kasperts, assistent- opzichter; F. L. Laporte, hoofd-opzichter (N.C.S.) v. h. Seinwezen; J. Ockeloen, assistent-opzichter. G. Nieuwveld, Stationschef. Firma HOUTZAAGER HEINEMAN. Vertrek van Amersfoort Maandags, Woensdags en Vrijdagsmiddags 5 uur. Kantoor te Amersfoort Groote Spui 19b, Tel. 28. Kantoor te Amsterdam Oude Schans voor no. 30. Tel. 44746. Mij. tot goederenvervoer ,,De Samenwerking" II en III. Vertrek van Amersfoort op Woensdagmorgen en Vrijdagmiddag. Adres: Schimmelpenninckkade 1, H. Los, Tel. 728. Hoofdkantoor Groote Koppel 6, Tel. 694. Ondernemer D. Vliek. 30

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 34