Algemeene Expeditie-Onderneming Van Gcnd Loos. Auto-Omnibussen naar en van: AchteveldBarneveld. Vertrek hotel Jens en Station. Bodediensten. Kantoor Langestraat 47. Directeur H. BEKKING. Geopend van 's morgens 8 tot 's avonds 7 uur. (Zondags gesloten). Aanbrengkantoren: Utrechtscheweg 54 bij J. Setteur, Leusderweg 50 bij J. Oerlemans, Kamp- straat 57 bij H. A. van Hensbergen, Soesterweg 95 bij G. J. Donderwinkel. Achteveldde Glindhorst. Vertrek hotel Jens. HoevelakenTerschuurBarneveld. Vertrek hotel Jens en Station. Nunspeef. Vertrek hotel Jens en Station. Nijkerk. Vertrek hotel Jens en Station. ScherpenzeelWoudenberg. Vertrek hotel Jens en Station. SoestBaarn. Vertrek hotel Jens en Station. SpakenburgBunschotenHoogland. Vertrek hotel Jens. Utrecht. Vertrek Varkensmarkt en Station. Achteveld: bode A. van Laar, per adres Wed. J. C. Beitler, Beestenmarkt. Dagelijks 1 uur. Amerongen-Leersum: bode Hussel, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Vrijdags 3 uur. Amersfoort-Baarn-Amsterdam. Amsterdam-Baarn-Amersfoort-Scherpenzeel- Veenendaal: Auto-Besteldienst Firma Gebr. van Tol, voorheen Van de Weerd, bestelhuis Amsterdam: N.Z. Voorburgwal 49. Tel. 46805, Amstel 136, Telef. 34567; Amersfoort: Lageweg 1, Telef. 45; Veenendaal: Hotel de Haas. Amsterdam: Autovrachtdienst W. Balder, bestelhuis Th. J. Hartman, Appel markt 18; Amsterdam Tel. 46686, dagelijks 's middags 3 uur. Amsterdam: Autovrachtdienst v. Buren, bestelhuis B. J. Jens, Utrechtsche- straat 20, dagelijks. Amsterdam: Autovrachtdienst J. van Doorn Zonen, Zuidsingel 6667, Tel. 401; bestelhuis Amsterdam N.Z. Voorburgwal 55, Tel. 43641; dagelijks 's morgens 6 uur. Amsterdam: G. N. Spierenburg, Puntenburgerlaan 67. Aschat: bode Schut, per adres Wed. J. C. Beitler, Beestenmarkt, Vrijdag 11 u. Barneveld: bode R. van Ee, bestelhuis Stadsherberg, Beestenmarkt, vertrek via Terschuur en Achteveld nam. 4 uur, dagelijksche autodienst. Barneveld: bode Rijke, per adres B. J. Jens, Utrechtschestraat 20, Zater- dags 4 uur. Barneveld: bode R. van Ee, bestelhuis Kamp 47, Maandag, Woensdag, Don- derdag en Vrijdag 4 uur. Barneveld: bode H. Luttikhuizen, op Maandag, Dinsdag en Vrijdag over Achteveld en 's Woensdags over Terschuur, Bestelhuis Hartman, Appel markt 18, 4 uur namiddags. Baarn en Hilversum: bode Scheers, Maandags, Woensdags en Vrijdags, per adres Cafe Dijs, Appelmarkt 16, 1 uur. Bunschoten en Spakenburg: H. v. d. Twillaart, per adres Wed. Eijbergen, Bloemendal 27, Dinsdags en Vrijdags half drie. Bunschoten en Spakenburg: bode J. Baas, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dinsdags, Donderdags en Vrijdags 3 uur. 31

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 35