Bussum en Laren: bode G. v. d. Wiel, per adres R. Pothoven, Lieve Vrou- wenstraat 21, Vrijdags 1 uur. Bussum: bode H. v. Klooster, bestelhuis Stadsherberg, Beestenmarkt, Dins- dags en Vrijdags 3 uur. Driebergen: bode Esmeijer, per adres B. J. Jens, Utrechtschestraat 20, Vrij dags 6 uur. Ede-Arnhem: bode M. Willems, per adres Kamp 47, 's Maandags en 's Woensdags 2.30 uur. Eemnes: bode C. v. d. Wardt, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Vrijdags 3 uur. Hamersveld: bode G. Hoogland, per adres Wed. J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, Vrijdags 11 uur. Hamersveld: bode J. Zwanenburg, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Maan- dag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag 12 uur. Harderwijk: bode C. Schreuder, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dins- dag en Vrijdag. Hoevelaken: bode G. Heikamp, per adres Kamp 40, dagelijks 11 uur. Hoogland: bode W. Verhoef, per adres Wed. Eijbergen, Bloemendal 27, dagelijks 12 uur. Hooglanderveen, bode van den Hoeven, adres Kamp 47, Vrijdag 12 uur. Hilversum: bode Gebr. v. Wegen, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Maan- dag, Woensdag en Vrijdag 3 uur. Leusden: zie Hamersveld. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode van Beek, per adres T. v. Schaik, Achter t Oude Stadhuis 1, Dinsdags en Vrijdags 1 uur. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode J. Ruiter, per adres Hoksbergen, Zeven- huizen 1, Dinsdags en Vrijdags 4 uur. Nijkerk: Bode G. Boone, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dinsdags en Vrijdags 5 uur. Nijkerk: bode J. Klok, per adres Beestenmarkt 10, Woensdags en Zaterdags 12 uur. Soest: bode R. Haagen, per adres Jordense, Appelmarkt lb, Maandags, Woensdags en Vrijdags, 3 uur. Soest en Soestdijk: bode van 't Net, Dinsdags en Vrijdags 2 uur, standplaats L. Vrouwe Kerkhof. Soest, Soestdijk, Baarn, Hilversum en Amsterdam: Gebrs. de Rond, adres Beestenmarkt 10, dagelijks 4 uur. Scherpenzeel en Veenendaal: bode Ederveen, per adres R. Pothoven, Lieve Vrouwestraat 21, Maandags, Woensdags en Vrijdags 5 uur. Scherpenzeel en Veenendaal: bode Hardeman, op de Varkensmarkt, Maan dags, Woensdags en Vrijdags, 3 uur. Voorthuizen: R. van Dijk, per adres Wed. J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, Maandags en Vrijdags, 4 uur. Woudenberg, Leusden, Zeist en Utrecht: bode J. B. Helms, standplaats Varkensmarkt, Maandags, Woensdags en Vrijdags. 4 uur. Woudenberg: bode M. Druijf, standplaats Varkensmarkt, Maandags, Woens dags en Vrijdags, 3 uur. Utrecht: Auto-bodedienst J. van Doom, Zuidsingel 67, dagelijks, 7 uur v.m. Utrecht: Auto-bodedienst v. d. Biezenbos, Koestraat 18b, dagelijks, 7 uur voormiddags. Utrecht: bode W. Loman, Pothstraat 11, Dinsdags, Donderdags, Zaterdags, 6 uur voormiddags. Zeist: bode van Kempen, per adres Heere, Hof. Dinsdags, Donderdags en Zaterdags 1 uur. 32

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 36