Gezondheidscommissie. Genees- en Verloskundigen. Nederlandsche Roode Kruis, Afd. Amersfoort. Vereeniging v. d. Transport-Colonne. Vereeniging „Amersfoortsche Transport Colonne". Transport Colonne. Transport Colonne van de Afd. Amersfoort van het Ned. Roode Kruis. Vereeniging Dames Helpsters Afdeeling. Artsenijbereidkunde en Warenwet. Dr. J. M. B. Coebergh, 's-Gravenhage, hoofdinspecteur (voorloopig te Utrecht). Hygiene Water, Bodem en Lucht. Dr. C. L. de Fouw, te Bilthoven, inspecteur. V olkshuisvesting. D. E. Wentink, Utrecht, inspecteur. Hygiene van het kind. G. Oosterbaan, 's-Gravenhage, hoofd-inspecteur; Dr. J. H. Tuntler, Gro- ningen, inspecteur. Toezicht Vleeschkeuringswet. Dr. H. C. L. E. Berger, 's-Gravenhage, hoofd-inspecteur. Bestrijding Tuberculose. Mej. Dr. H. Schagen van Soelen, 's-Gravenhage, inspectrice. Drankbestrijding. Dr. F. M. G. van Walsem, Zeist, inspecteur. Dr. H. W. Schreuder, voorzitter-lid; W. A. van den Bovenkamp, W. G. Klomp, G. A. L. Spelberg, Ir. F. M. van Veen, FI. Noorman, Mr. Dr. M. Tydeman, leden; A. M. E. des Tombes, secretaris. Zie Beroepslijst. Ds. J. Visser, Voorzitter; Mej. J. G. Nonkes, Secretaresse; J. P. Dumont, Penningmeester; Dr. J. Aghina, Dr. W. G. A. Bruinier, A. E. Blok, H. C. A. v. d. Pol, Dr. G. A. Prins, L.Ramselaar, damesplaats vacant. H. Bouwmeester, voorzitter: H. C. A. v. d. Pol, secretaris; J. M. van de Pijpenkamp, penningmeester; K. Ipenburg, L. Ramselaar, Commissarissen. A. E. Blok, Eere-voorzitter; H. Bouwmeester, voorzitter, H. C. A. v. d. Pol, secretaris, J. M. v. d. Pijpenkamp, penningmeester, K. Ipenburg, D. Ock- huizen, L. Ramselaar, J. Tommel, bestuursleden. Dr. J. Aghina, verantwoordelijk leider; H. C. A. v. d. Pol, secretaris. Dr. J. Aghina, verantw. leider, sectie-commandant. Mej. J. G. Nonkes, Presidente; Mej. M. Verhey, Secretaresse; Mej. N. Neven, Penningmeesteresse; Mej. P. Schwagerman, Mej. A. de Waard. 35

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 39