Werkliedenvereeniging „Onderlinge Hulp". Amersfoortsche Begrafenis Vereeniging. Volkshuisvesting I. Volkshuis vesting II. Sint Bonifacius. V.I.O.S. „Ons Belang". Cooperatieve Bouwvereeniging „Eigen Haard". Woningbouw stichting „St. Ansfridus' Woningbouwvereeniging „Goed Wonen". Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. J. van Wessum, Voorzitter; L. van Achterbergh, Secretaris; G. H. van den Berg, Penningmeester. ..Onderlinge Hulp" bezit een fonds „Davidsfonds", beheerd door bovenge- noemd dagelijksch bestuur. Het Davidsfonds is een legaat van wijlen den heer D. Gerritsen, waarover het dagelijksch bestuur der Werkliedenvereeniging „Onderlinge Hulp' de beschikking heeft. W. van Haselen P.Hzn., directeur. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; Mej. E. Middelburg, Secretaresse. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; Mevr. Mr. Veenstravan Eck, Secr.esse. G. J. Noordman, Voorzitter; J. A. de Jagers, Secretaris, J. Koekoek, Pen ningmeester. M. Verzijden, Voorzitter; W. F. Mulder, Secretaris-penningmeester. M. Verzijden, voorzitter, Amersfoort; C. J. Stol, secr.-penningmeester, Venlo; (correspondentieadres Koningin Wilhelminastraat 21, Amersfoort). De stichting exploiteert voorschotwoningen te s-Hertogenbosch, Leeuwarden en Soest (totaal 242) en premiewoningen te Arnhem, s-Gravenhage en Utrecht (totaal 183). „Frisia". J. D. C. Berkhout, Voorzitter; F. W. A. I. Morel, Secretaris. G. G. van Lunteren, voorzitter, A. Mulder, secretaris; E. Schagen, penning meester. A. Adema, C. v. Dorland, bestuursleden. F. L. Laporte, Voorzitter; G. J. Noordman, Secretaris; Mej. J. M. C. de Haan, Inspectrice; P. J. M. Sandkuijl, Ir. L. B. Huijgen, J. Nefkens, Ir. A. G. J. M. Mercx. J. van Doom, Voorzitter; H. G. Huslage, Secretaris. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mevr. M. Liefrinck-Baart de la Faille, Secre taresse; E. Kruithof, Penningmeester. Het gezinslidmaatschap bedraagt f 5.per jaar. 37 k

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 41