Nutsspaarbank. R.K. Spaarbank. Amersfoortsch Drankweer Comite. Ned. Ver. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. Kruisverbond St. Franciscus Xaverius. Propagandaclub „Leo XIII", onderafd. Ned. Vereeniging van Geheelonthouders onder Spoor- en Tramwegpersoneel (S. O. V.) Jongelieden Geheelonthouders Bond. Int. Orde van Goede Tempelieren. Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. Volksbond. Algemeene Nederl. Geheelonthouders Bond. Utrechtscheweg 1. B. J. van Enst, Voorzitter; F. J. van Grasstek, Onder-Voorzitter; C. J. F Prins, Secretaris; H. C. van Dam, S. B. van Delden, P. A. J. Blom, S. b! Boas, J. Bonk, E. J. Diddens, Ieden; A. Sellemans, Directeur. Breedestraat bij de Langegracht. L. Houbaer, Voorzitter, C. Jorna, Secretaris; J. G. Meeuwsen, Penningm. K. ter Burg, Voorzitter; R. Hoogeveen, Secretaris, L. Nicasiusstraat 25; H. Buse, Penningmeester. C. W. van de Brink, Voorzitter, H. Hemmenga, secretaris; A. de Wit Jr Penningmeester. M. v. Groenestein, voorzitter; J. Haarma, secretaris; J. W. Bruqman Pen ningmeester. C. Tuithof, voorzitter, P. Lorijn, secretaris; C. v. Empelen, penningmeester. H. Morren, Voorz., L. Koops, 2e Voorz., J. F. W. de Hartog, le Seer. Afd. Amersfoort. P. Scheerder, Voorzitter; W. Klaar, Secretaris; G. Flameling, Penning Brochuredepothoudster: Annie van Straalen. A. Bokhorst, Voorzitter; Mej. R. C. Breitenstein, J. Renes. Afd. Amersfoort. H. Hesselink, voorzitter, A. Bochove, secretaresse; G. v. Ouwerkerk nen- ningmeesteresse. N. Bochove, Voorzitter; A. C. Huizinga, Secretaris; G. J. Nooy, Penninq- meester; L. van Wijngaarden. Afd. Amersfoort. K. ter Burg, Voorzitter; A. Martense, Secretaris; J. Breukens, Penningm.; M. Knapde Roo, Administratrice. 38 im..;

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 42