Vereeniging van den H. Vincentius van Paulo. Ver. „Liefdewerk voor Voogdij- en Kinderbescherming" te Amersfoort. Voogdijraad. Fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden Dienst in de Nederlanden. Amersfoortsche Reddings-Brigade. KUNSTEN EN WETENSCHAPPPEN. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Bijzondere liefdewerken. Kinderbescherming. Bibliotheek. Kleeding en ligging. Ambachtsleerlingen. Bijzondere Raad: L. J. Luycx, President; P. J. Haraers, Vice-President; B. T. Bremer, Secretaris; A. F. Batenburg, Penningmeester. Conferentie van O. L. Vrouw Hemelvaart: J. G. A. Meeuwsen, President; J. van Loo, Vice-President; F. J. Willenborg, Secretaris; F. J. Verver, Penningmeester. Conferentie van St. Franciscus Xaverius: Herm. Kroes, President; C. J. Visser", Vice-President; J. H. Verheij, Secretaris; H. J. B. Lensing, Pen ningmeester. Conferentie van St. Henricus: A. H. van Kalken, President; B. Brom, Vice- President; F. Kamerbeek, Secretaris; B. A. Berendsen, Penningmeester. Conferentie van St. Anfridus: Nefkens, President; F. Laporte, Vice-Presi dent; E. J. M. Thijssen, Secretaris; H. J. C. Venings, Penningmeester. Mr. D. P. Hamers, Voorzitter; C. W. C. G. Hehenkamp, Onder-Voorzitter; A. J. Spiekermann, Secretaris; M. Th. J. van Wessum, Penningmeester. Mevr. A. Jorissen-de Wit, lid; Mevr. C. SchreuderNijland, G. L. Spel- berg, agenten. A. M. E. des Tombe, Voorzitter; G. Dekker, Secretaris; J. A. Rant, Pen ningmeester; A. F. Sutherland, leden. Dr. Chr. Eggink, Voorzitter; A. Klasser Jr., Secretaris; W. C. Oosterman, Penningmeester; A. E. Blok, Commissaris van materieel; D. P. van Rooijen, Commissaris; J. J. A. Aghina, M. v. d. Hoeve, Med. Leiders; L. Pesie, Techn. leider. Muurhuizen 9. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretaris; T. Boer, Penningmeester. Kosteloos toegankelijk voor personen boven 18 jaar; uitleening geopend van 2.305 en van 79. Uitleening voor kinderboeken op Woensdag- en Zater- dagmiddag. Nieuwstraat 24. B. H. Kuiper, Voorzitter; J. J. Thien, Secretaris-directeur; M. J. Th. van Wessum, Penningmeester; F. M. Houbaer en A. F. van Beurden, Commis- sarissen; Mej. J. de Haan, Bibliothecares; Mej. H. Fortmann, Assistente. 40

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 44