Christelijke Bibliotheek. Vereeniging „Het Gebouw". Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Amersfoortsche Esperanto Vereeniging „Flehito". Oudheidkundige Vereeniging „Flehite". Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Afd. Amersfoort en Omstreken Ned. Mij. tot Bevordering der Geneeskunst. Dagelijks kosteloos toegankelijk voor alle personen boven 18 jaar behalve Zondags. Maandags van 49.30 nam. Andere dagen van 10 1 en van 49.30. Uitleenbibliotheek met 8000 banden. Tijdschriftenportefeuille in circulatie. Stoovestraat 14. W. H. Kraan, P. Borstraat 11, Bibliothecaris; H. te Kulve, Assistent. Geopend Zaterdagsavonds 69.30 uur. Bestuur: J. v. Doom, J. B. v. d. Haar, L. A. Houbaer, N. A. Los, A. H. Martens, J. H. v. d. Meiden, Dr. Miedema, W. Wijk, Mevr. LiefrinkBaart de la Faille, J. Mebius, J. Meihuizen, Streefkerk, Van Klooster, J. J. Polder- man, J. Baan, Van Weezel Errens, Nolst Trenite. Drs. L. Leopold, Voorzitter; Mevr. M. E. Gerlach van Rhijn, Ondervoor- zitster; Fr. Kater, Secretaris; Dr. H. E. Becht, Bibliothecaris; P. J. Wijnen, Penningmeester. B. W. Baron van Dedem, Voorzitter; A. M. F. Reinders, Vice-Voorzitter; A. Joman, le Secretaris; D. Bolten, 2e secretaris; Mej. W. van Eck, Pen- ningmeesteresse. J. A. Aalderink, Voorzitter-Penningmeester; W. Alings, J. Tolliusstraat 8, Secretaris. Doel: Verbreiding van de Wereldhulptaal Esperanto in Amersfoort en Omstreken. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; D. H. Huygen, Secretaris, Heiligen- bergerweg 97; A. F. van Beurden, Penningmeester; Jhr. A. W. den Beer Poortugael en Drs. L. Leopold. Opgericht 1878. Geopend; Dagelijks 1012 en 14. Afdeeling Amersfoort. A. van Wijngaarden, Voorzitter; H. C. Pleyter, Secretaris, Puntenburger- laan 10 A; G. A. van Mechelen, Penningmeester; J. Muilwijk, 2e Voor zitter; H. Fremouw Jr., 2e Secretaris; W. F. Racke, 2e Penningmeester; B. Noordewier, D. Mulder en G. Adriaans, leden. M. Kamerling, Voorzitter; D. van Lent, Nijkerk, onder-Voorzitter; Chr. Eggink, Secretaris; M. C. G. Middelburg, Putten, penningmeester; A. P. J. E. Verschoor, Nunspeet. 41

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 45