Amersfoortsche Vereen. voor den Geld- en Effectenhandel. Amsterdamsche Bank, Geldersche Credietvereeniging. Nationale Bankvereeniging. Van der Zoo de Jong Van Ophoven. N.V. Middenstands Bank. Coop. Spaar- en Voorschotbank „Boaz". Bank van Leening. Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw- en Plantkunde. lltrechtsch Landbouw Genootschap. Van Ophoven, Voorzitter; L. A. Baron van Ittersum, Secretaris; Ad. Hein- rich, Penningmeester. Kortegracht 16. Directie: F. van Riemsdijk; Ir. A. C. H. Calkoen. Kantoor Amersfoort, Utrechtschestraat 32. L. A. Baron van Ittersum en J. F. de With, Directeuren. Kantoor Amersfoort, Kortegracht 3. Ad. Heinrich en B. van Rijckevorsel, Directeuren. AmersfoortBussumHuizen. Kantoor Amersfoort. Westsingel 9b. Langegracht 4. A. H. Martens, Directeur. Van Persijnstraat 4. Tel. 674. C. Janssen, Directeur, Langegracht 23. Geopend elken dag van 912.30 en 1.303 uur. Zaterdags van 911 uur. Bovendien: Dinsdags- en Zaterdagavond van 79 uur. Spaarrente 3,60 Deposito's, credieten voor Middenstanders, Incassi. J. van Wessum, Directeur. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. G. v. d. Wetering, Voorzitter; Mr. Dr. M. Tydeman, 2de Voorzitter; E. Kamerbeek, Secretaris, Verhoevenstraat 48; E. Kruithof, 2e Secretaris; J. R. Voorneveld, Penningmeester. Bovengenoemde Afdeeling stelt zich ten doel het bevorderen van den Tuin bouw in de plaatselijke omgeving en het bevorderen van Tuinbouw-Onderwijs en Vakkennis en geeft belangeloos adviezen de Tuinbouw betreffende. Leden kunnen zijn zoowel liefhebber(ster) als vaklieden tegen een contributie van f 5.per jaar. Afdeeling Amersfoort. J. J. Knottenbelt, Voorzitter, Hoogland; A. J. Looxma van Welderen baron Rengers, Secretaris-Penningmeester. 43

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 47