Vereeniging tot Bevordering der Bijenteelt in Nederland. Stichting Bedrijfsinstellingen V.P.N. College van de Malen te Hoogland. Ver. van Pluimveehouders te Amersfoort en Omstreken. Fruit- en Groentenveiling. Arbeidsinspectie 4e District. Raad van Arbeid te Amersfoort. Afdeeling Amersfoort. C. Wijnen, Voorzitter, Heiligenbergerweg 73; N. J. Vossen, Secretaris, Su- matrastraat 3; J. Bosboom, Penningmeester, Bisschopsweg 105. H. v. d. Knoop, Voorzitter; Dr. G. van Rij, Secretaris; Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Jhr. A. M. A. J. Roell, J. J. Sporry, Directeur. W. van Haselen P.Hzn. te Amersfoort, Rentmeester; A. van 't Klooster en W. Tolboom te Hoogland, Thinsmeesters. (Voorheen was de naam V.P.N.) Ant. Hofkamp, Voorzitter; E. J. Ruitenberg, 2e Voorzitter; G. J. Wichman, Secretaris-Penningmeester; A. Winter. W. Brouwer, C. Hartman, J. Boersen, J. Mateman, Commissarissen. C. Smit Jr., Scherpenzeel, Voorzitter; P. van Straalen, Schimmelpenninckstraat 50, Secretaris; L. J. van Leusen, Scherpenzeel, Penningmeester. Driemaal per week veiling, Maandag, Woensdag, Vrijdag. Kantoor F. C. Dondersstraat 7 B te Utrecht. Kantooruren: 8.3012; 1.305, behalve Zaterdag 8.30 12. Ir. H. M. van Vessem, Hoofdinspecteur van den Arbeid (Districtshoofd) Ir. A. H. W. Hacke, Inspecteur van den Arbeid; Mej. E. Beitschat, Inspec- trice van den Arbeid; J. W. Bosch, A. R. Strunck, technische ambtenaren, H. G. Mattijssen, H. L. A. van den Hurck (wonende te Amersfoort, Kapel- weg 126), Controleurs van den Arbeid; T. G. R. Brouwer, chef de bureau; G. W. Caron en G. van Klaveren, adm. ambtenaren der 2e klasse; H. G. D. Jonker, Me). A. W. A. van Akkeren en J. C. Pieters, adm. ambtenaren der 3e klasse. Ad. ter Cock, da Costaplein 3, Amerstfoort, Voorzitter; Bestuurslid-Werk- gever W. van Schaik, Amersfoort; Bestuurslid-Werknemer: H. Brouwer, Lage Naarderweg 52, Hilversum; Plaatsvervangend Bestuurslid-Werkgever: W. v. d. Hengel Hzn., Stoutenburg; Plaatsvervangend Bestuurslid-Werknemer; N. Veger, Vlasakkerweg 20, Amersfoort. Werkgevers-leden: P. Dekker J.Lzn., Langestraat 96, Hilversum; W. van den Hengel Hzn., Stoutenburg; B. W. C. Emons, Wilhelminastraat 8, Hilversum; W. van Schaik, Schimmelpenninckstraat, 29, Amersfoort. Plaatsvervangende werkgevers-leden: J. van Buuren, Veenendaal; J. H. Has- sing, Plantsoen Oost 3, Amersfoort; Joh. H. van der Meiden, Van Persijn- straat 27, Amersfoort; H. J. Weitjens, Brinklaan 33, Bussum. Werknemers- leden: H. Brouwer, Lage Naarderweg 52, Hilversum; N. Veger, Vlasakker weg 20, Amersfoort; G. van Wijland, Monnikenpad 5, Amersfoort; W. de Zoeten, Verlaat, Nijkerk. Plaatsvervangende werknemers-leden: B. A. Wannemakers, Laarderweg 54, Bussum; T. J. P. M. de Meulder, Van Lenneplaan 13, Amersfoort; B. Noor- dewier, Eemstraat 59, Amersfoort; P. Graaff, Westerstraat 51, Amersfoort. 44

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 48