WEESHUIZEN, LIEFDADIGHEIDSINSTELLINGEN, GODS- EN GASTHUIZEN EN VERPLEGINGS- INRICHTINGEN. Burger Weeshuis. Gereformeerd Weeshuis. Maria Gesticht. R.K. Weeshuis voor Jongens. R.K. Weeshuis voor Meisjes. St. Jozef-Gesticht. St. Pieters- en Bloklandsgasthuis. Diaconie Oude Mannen- en Vrouwenhuis der Nederl. Hervormde Gemeente. St. Alphonsushuis. Zuidsingel 25. M. van Heloma, Voorzitter; L. A. Baron van Ittersum, Secretaris-Penning- meester; J. v. d. Sluijs, Binnenvader. Hoogeweg 4. Ds H Teerink, Voorzitter; W. Ruitenberg, Secretaris-Penningmeester; G. Rogaar en echtgenoote, Vader en Moeder; E. J. van Ommen. B. J. Bloemen- dal, C. H. van Buuren. Gesticht voor onverzorgde R.-K. Meisjes, Oude Soesterweg 12. J. H. Manders, Voorzitter; A. H. A. M. Bartels, Secretaris; E. Gerritzen. Pennningmeester. Havik 34. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Muurhuizen 157b. Pastoor C. Hartman. Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester.' Weverssingel 44. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. Ba tenburg, Nieuwstraat, Regent-Penningmeester. Achter Davidshof 1. W Croockewit W.A.zn., Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-Penningmeester; J. Knoppers, H. C. van Dam, J. G. Kleber, J. P. Hamers, L. A. Baron van Ittersum. Muurhuizen 1 C. van Zweeden, Secretaris; H. Dorgelo, Huisvader. R.K. Retraitenhuis. (Barchman Wuytierslaan 53). F. A. J. van Nimwegen, Directeur. 45

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 49