Stichfing „Jacob van Gelder". Thomas Scheltus-stichting. Johannastichting. Hoefhamerstichting. St. Elizabeth's Gast- of Ziekenhuis. PHILANTROPIE. Liefdadigheid. Internationale Oud-Kath. Vereen. tot Onderlinge Hulp. Mij. tot Nut der Israelieten in Nederland. Vereen. tot opvoeding van halfverweesde, verwaarloosde of verlaten kinderen in het huisgezin. Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. A. Herschel, Voorzitter; J. v. Dam, Secretaris; J. van Vollenhoven, Penningm. Snouckaertlaan 21. W. Ruitenberg Ezn., Voorzitter; B. J. Bloemendal, Secretaris-Penningmeester; R. v. d. Burg, D. Vels Heyn, Johs. Knoppers, Groote Balderhaar ten Velde, Mej. D. Rutgers, Directrice. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; C. J. C. Burkens te Haarlem. C. Janssen, Administrateur. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; Johs. Knoppers, Penningmeester. St. Andriesstraat 5b. College van Regenteii en Regentessen: L. A. T. X. Fock Kanunnik Deken- Pastoor, Regent-Voorzitter; A. Th. R. Vermolen. Regent-Secretaris; H. C. A. de Jong, Regent-Penningmeester; G. P. A. L. te Leuken, A. F. van Beurden, P. J. Hamers, Regenten; J. W. Jorissen, Geneesheer-Directeur. J. J. A. Aghina, Chirurg-Gynaekoloog en Rontgenoloog; Zr. Vincentiana, Moeder Overste; Zr. Simplicia, Hoofdverpleegster; Zr. Volkere, Administra- trice; Zr. Telesphora en Zr. Adrienne, Wijkverpleegsters. Verpleging van patienten van alle -gezindten in 3 klassen. Keuze van ge- neesheer vrij voor alle klassen. Rontgeninrichting en Hoogtezoninstallatie. M. van Heloma, 't Laantje 5, Voorzitter; L. A. Baron van Ittersum, Secre taris-Penningmeester. C. de Jager, correspondent. A. Herschel Bzn., Voorzitter; J. Rintel, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. Ir. F. M. van Veen, Voorzitter; P. F. Kamm, Secretaris; W. F. Anderson, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Prof. A. Rinkel, Voorzitter; C. F. Nieuwenhuijzen, Secretaris; Mej. A. L. Cornelisse, Penningmeesteresse. 47

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 51