Kindervereeniging „Leert Goed Doen' Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren. VEREENIGINGEN OP GODSDIENSTIG, KERKELIJK EN STAATKUNDIG GEBIED. Nederlandsche Protestantenbond. Vrijmetselaarsloge „Jacob van Campen". Orde van de Ster in het Oosten. Ned. Bijbelgenootschap. Vereenigde Bijbelcommissarissen. Evangelisatie Maatschappij. Amersfoortsche Loge van de Nederlandsche Afdeeling der Theosofische Vereeniging. Vereeniging van Vrijz. Hervormden. Mevrouw Kemper, Presidente; Mevrouw C. B. Tydeman Falck, Seer.esse. J. Kooiman, Voorzitter; Mevr. de Marees v. Swinderen, Blankenheymstraat, Penningmeesteresse; H. J. de Kempenaer, Secretaris; A. Winter, Dierenarts, Utrechtscheweg 91, Tel. 584, (Telefoonuur 12). D. P. van Rooyen, Insp. v. Politie; W. v. Zetten, inspecteur v. d. Dierenbesch., Woestijgerweg 16. Afdeeling Amersfoort. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mevr. Gerard van SijsenBesier, Secretaresse; L. v. Wijngaarden, Penningmeester; Ds. J. G. de Jongh, Mej. Jac. van Loon, Ds. F. Kuiper, R. Groenveld, H. Zwan en G. Cadee. Gebouw Van Persijnstraat 9b. W. A. F. G. Bolken, Voorzitter; W. F. Anderson, Secretaris; W. C. Engelberts, Penningmeester. Organiseerende Secretaresse: Mevr. M. Boltde Bruin, Schaepmanlaan 11. F. Wesseling, Voorzitter; Dr. B. Keulen, Secretaris; Ds. den Flollander, Penningmeester; ]M. van Heloma, Bibliothecaris; Ds. J. Pannebakker, L. C. Beynen, Ds. E. U. Schallenberg; D. A. G. van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn„ Voorzitter; G. v. Dorssen, Fr. van Blankenheymstraat, Secretaris-Penningmeester. J. de Nooy, Secretaris. Laantje 3. J. H. Bolt, Voorzitter; J. A. Prins, Ondervoorzitter; Mej. H. R. A. Ram- bonnet, Secretaresse; Mevr. M. E. Jansen—Van Hengel, Penningmeesteresse; Mej. J. A. Poortman, R. H. H. Leopold, Bibliothecaris. Geeft gedurende de wintermaanden cursussen en lezingen en bezit een uit- leen-bibliotheek. Godsdienstoefeningen in het Logegebouw Van Persijnstraat 9b. Mej. J. van Loon, Voorzitster; Th. Paauw, Secretaris; G. van Duin, Pen ningmeester; J. Nieweg; Mevr. FrimaRookmaker; Mej. G. C. Capel; Mej. PaauwTacoma. 49

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 53