Zendings-commissie van den Kerkeraad der Ned. Hervormde Gemeente. Ned. Zendingsvereeniging. Ned. Zendeling-Genootschap. Utrechtsche Zendingsvereeniging. Ned. Godsd. Tract. Genootschap. Ned. Gustaaf Adolf-vereeniging. Zondagsschool v. d. Afdeeling Amersfoort van het Nederl. Bijbelgenootschap. Oud-Kath. Studentenvereeniging „Batavia". R K. Vereeniging „Geloof en Wetenschap". Ned. Herv. Zondagsschoolvereeniging. Comite voor de Geestelijke verzorging van militairen in het Garnizoen. Kleber-Zondagsschool. Voorzitter; A. Strop, Secretaris; M. van Heloma, Pen- ningmeester. Mej. G. Pothoven, Correspondente. Ds. Barendrecht, Austerlitz, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, plaatsver- vanger; Dr. B. Keulen, Secretaris; J. G. Kleber, Penningmeester; F. Wesseling. M. Smallegange, Correspondent. Ds. K. den Hollander, Voorzitter-Penningmeester; G. van Dorssen, Secre taris; A. ter Beek, Bode. M. van Heloma, Voorzitter; G. van Dorssen, Secretaris-Penningmeester. Wijkvereeniging „Uw Koninkrijk Kome". Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Dj. A. G. v. d. Heide, Secretaris; D. Ruys, Pennningmeester. F. Wesseling, Voorzitter; Dj. A. G. van der Heide, godsdienstonderwijzer. Th. Moleman, Praeses; Abr. R. Heyligers, ab-actis; F. Nieuwenhuijzen, Quaestor. Dr. F. C. Huijgen, Voorzitter; J. W. Henderson, Secretaris; Mej. J. Mercx. Penningmeesteresse. Ds. K. den Hollander, Voorzitter-directeur; A. Strop, Secretaris-Penningm. Hoofden der afdeelingen: W. Brink, Bethel); A. Strop, Anemoonstraat) A. van den Burg (Gabrie-Mehenschool)W. E. Volk, (Coninckstraat) F. Wesseling, Weijerstraat 5, Voorzitter; S. Jansen, Mesdagstraat 7, Seer. Wordt gehouden in de Chr. School aan de Blankenheymstraat. D. Vels-Heijn, Directeur. 50

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 54