Evangelisatievereeniging „Soesterkwartier. Wijkgebouw Bethel. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. N. Opstelten, Secretaris; S. Knoppers, Penningmeester. Wijklokaal Bethel, Soesterwijk. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; F. Wesseling, Secretaris; N. Vels-Heijn, Penningmeester. Zondagsschool „Jachin". E. J. van Ommen, Voorzitter; R. van den Burg, Secretaris; J. Stuurop, Pen ningmeester. Amersfoortsche Christelijke Jongemannenvereeniging. Eigen Gebouw en Algemeen Secretariaat: Stoovestraat 14. B. Grootendorst, Voorzitter; H. van der Laan, Secretaris; H. te Kulve, Penningmeester. Jongelingsvereeniging: G. v. d. Pijpekamp, Secretaris. Knapenvereeniging: J. de Vries, Secretaris. Afdeeling Gymnastiek: W. L. de Gans, Secretaris. Afdeeling Voetbal: J. Veenendaal, Secretaris. Centr. Verband van Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag. Joh. de Gans, Voorzitter; A. Duijn, Leusderweg 31, Secretaris; J. v. d. Arend, Penningmeester. Jongelings-vereen. op Geref. Grondslag „Paulus I". A. Duijn, Voorzitter; v. d. Arend, Langestraat 108, Secretaris; D. van Schooneveld, Penningmeester. Jongelings-vereen. op Geref. Grondslag „Paulus II". Joh. de Gans, Voorzitter; B. de Bree, Kamp 23, Secretaris; A. v. Doornik, Lieve Vrouwe Kerkhof 23, Penningmeester. Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag „Pro Rege". Joh. de Gans, Voorzitter; T. J. Dorrepaal, Secretaris-Pennningm., Tuinstr. 8. Ring „Amersfoort en Omstreken" van den Nederl. Bond van Jongelings-vereenigingen op Gereformeerden Grondslag. Joh. de Gans, Voorzitter; E. van Ruller, Woestijgerweg 18, Secretaris; B. Huygen, Penningmeester. Nederl. Israelietische Godsdienstschool. L. Klein Hzn., Secretaris wnd. Voorzitter; S. J. Hamburger, I. de Wolff. Chr. Jeugdorganisatie. M. Germans, Voorzitter; Breukelaar, Langestraat 60, Secretaris; B. Ruiten- berg Hzn., Penningmeester; Mej. W. Buikema, H. Ros. Geref. Knapenvereeniging. H. Thijs. 51

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 55