Ethische Vereeniging. Komende Cultuur. VEREENIGINGEN TOT ONTSPANNING, GEZELLIG VERKEER EN SPORTVEREENIGINGEN. Societeit „Amicitia". Societeit „Concordia". Societeit Vereeniging. Onderoff. Societeit Eensgezindheid. Amersfoort's Mannenkoor. De Stem des Volks. De Kleine Stem. Afdeeling Amersfoort. Dr. J. F. B. van Hasselt, Voorzitter; Ds. Reeser, te Hoogland, Secretaris. Ir. P. Schut, Voorzitter; H. Gerritsen, Secretaris, G. v. Stellingwerfstraat 64; W. v. d. Colk, Penningmeester. Plantsoen. Telefoon 7. Dr. Ph. H. Peyrot, Voorzitter; Dr. P. K. Drossaart Lulofs, Vice-Voorzitter; G. Bos, Secretaris; M. D. J. Gerritsen, Penningmeester; Dr. R. H. J, Gal- landat Huet, C. Sisselaar, J. A. Rant, Commissarissen. Langestraat 113. Telefoon 33. C. C. Pels Rijcken, Voorzitter; W. H. Warnsinck, Vice-Voorzitter en waar- nemend Secretaris; P. C. L. Blom, Penningmeester; A. Th. Labouchere, Com- missaris. J. Sinnige, Voorzitter; E. Jonker, Onder-Voorzitter; M. Th. J. van Wessum, Secretaris-Penningmeester; A. P. Houtzaager, 2e Secretaris; F. Ruitenberg, J. A. M. Okhuijsen, F. J. P. M. de Meulder, Consumptie-Commissie. W. Stuut, Voorzitter; E. J. B. Blase, Secretaris. R. Koerselman, Voorzitter; G. J. H. Benders, Westerstraat 82, Secretaris; G. J. Zwart, Penningmeester; P. Sonius, Bibliothecaris; Piet Tiggers, Directeur. De repetities worden gehouden Vrijdagsavonds 810.15 in de serre van Cafe t Boompje, Heiligenbergerweg. Men kan de vereeniging steunen als donateur tegen betaling van minstens f 2.50 per jaar. Werkend lid kunnen worden zij, die den leeftijd van 18 jaar hebben bereikt en eenig begrip van muziek hebben. (Arbeiderszangvereeniging). D. Rekke, Voorzitter; Hop, Secretaris; D. Klaassen, Penningmeester; Mevr. G. MuilwijkJacobs, G. v. Wijland, Mevr. J. MonheniusVan Sloo- ten en H. van Beek, Commissarissen; H. van Rheenen (Utrecht), Directeur. Arbeiders-Kinderzangkoor) D. J. Rekke, Voorzitter; J. Asma, Secretaris; D. Klaassen, Penningmeester; Mevr. Kroon, Mevr. Collet; H. van Rheenen (Utrecht), Directeur. 54

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 58