Amersfoortsche Opera Vereeniging. Orkcstvereeniging Amersfoort. Kamermuziek Vereeniging. Arbeiders Muziek Vereeniging „H. J. Hegeraat". Amersfoortsche Muziekvereeniging. Tooneelvereeniging „Kunst na Arbeid R.K. Tooneelvereeniging „Ons Genoegen Chr. Zangvereeniging „Harpe Sions Zangvereeniging „Caecilia". Gemengde Zangvereeniging „Mendelssohn". Christelijk Mannenkoor „Jubal". Tur w A Ortt Voorzitter; Jonkvrouwe H. Baronesse van Hardenbroek van Ammerstol Secr'etaresse; J. v. Haselen, Prinses Julianalaan 5, Penningmeester; Mevr, C. de Jong Schouwenburg, Commissarisse; P. J. Schwerzel, regisseur, Piet Tiggers, Dirigent. Dr Ph H Peyrot, Voorzitter; Mej. M. J. Peyrot, Secretaresse, de Wittlaan 3; D. J. M. Boode, 2e Secretaris; J. van Doorneveld, Penningmeester; Mej. K. S. van Laaren, Bibliothecaresse. Jhr. W. A. Ortt, Voorzitter; Dr. W. Barkey Wolff, Secretaris; Mevr. Mies van Haselen, Penningmeesteresse; J. A. Ritsma, Commissaris. W Ebbenhorst, Voorzitter; D. Plekkenpol, Secretaris, Anjerstraat 18; G. W. Jagtenberg, Penningmeester; E. A. de Leent, 2e Secretaris; R. Hanngsma, 2e Voorzitter; P. v. Daal, 2e Penningmeester en bibliothecans. Repetitie; Dinsdag 8—10 lokaal school Puntenburg. G A Steppe, Voorzitter; M. J. Koense, 2e Voorzitter; N. W. Rooke Secre taris, Muurhuizen 101b; Ph. G. van Moorselaar, Penningmeester; A. de Man, Commissaris; Ferd. de Goey, Directeur. H. van Bronswijk, Voorzitter; J. Hop, Groote Spui 7a, Secretaris; G. Stam, Penningmeester; P. Voskuilen, Regisseur. Onderafdeeling R. K. Werklieden-Vereeniging. H. M. v. d. Heiden, Voorzitter-Regisseur; P. Lorijn, Secretaris; J. de Wilde, Penningmeester. G G van Lunteren, Appelweg 12, Directeur; W. de Gans Resedastraat 20. Voorzitter; M. v. d. Bree, Fuchsiastraat 34, Secretaris; Mej. A. Bixerman, Penningmeesteresse; Mej. A. v. d. Heuvel, Muziekcommissaresse; J. van Wan- delen Algem. Adjunct. P. Leenards, President; J. Jansen, Secretaris; J. Schreuder, 1, Penningmeester; A. J. Helmich, Directeur. G. Kramer, Voorzitter; H. G. Machielse, Secretaris, P. Potterstraat 64; J. de Valk, Penningmeester, J. R. v. d. Glas, Directeur. P. de Graaff, Voorzitter; J. Priem, Secretaris, Kl. St. Jansstraat 3; H. v. Beek, Penningmeester. 55

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 59