Nederlandsche Padvinders. A.N.W.B., Toeristenbond voor Nederland. U. M. O. Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging. Amersfoortsche Kynologen Club. Groninger Club. Frysk Selskip „Ut en Thus". Kaatsclub onderafd. der Friesche Vereeniging. Ned. Tooneelverbond. Amersfoortsche Bond v. Lichamelijke Opvoeding. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat gevestigd: R. H. de Bou B.Jzn., Utrechtscheweg 122. Troephuis: Bergstraat 13. J. C. Gerlings, Afdeelingsconsul Afdeeling II; G. J. Slothouwer, Jhr. E. W. von Wrangel auf Lindenberg, Consuls. Afd. Amersfoort van de Rijwielpadvereeniging Utrecht en Omstreken. C. M. Cremer, Voorzitter; J. Sinnige, Fred, van Blankenheymstraat 16, Secretaris; Jhr. E. W. von Wrangel Auf Lindenberg, A. Eysink, Com- missarissen. Deze Vereeniging stelt zich ten doel rijwielpaden (verboden voor motor- rijtuigen) aan te leggen langs rustige wegen, waar men bevrijd van Autostof, heerlijk kan genieten van de mooiste natuurplekjes. Contributie f 1.50 per jaar. E. H. Juckema van Burmania baron Rengers van Warmenhuizen, Voorzitter; Jhr. Mr. Dr. J. D. H. de Beaufort te Wassenaar, Onder-Voorzitter; W. A. M. Westeroiien van Meeteren, Daam Fockemalaan 79, le Secretaris-Pen- ningmeester; Jhr. H. Radermacher Schorer, 2e Secretaris-Penningmeester; K, E. Veltman te Overveen, J. Knel, Jhr. K. F. Quarles van Ufford, te Breda; A. Blusse van Oud-Alblas, Mevr. S. M. C. van Reedevan der Goes, Jhr. S. M. S. A. A. de Marees van Swinderen, Bestuursleden. Jhr. Y. D. C. Quarles van Ufford, Wijersstraat 15, Jagermeester; A. Winter, Dierenarts, Kennel: Kamp de Vlasakkers. De Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging, opgericht 29 April 1919, heeft ten doel het Jacht- en terreinrijden in Nederland te bevorderen, zoowel in algemeen als in militair belang. J. T. B. Weber, Voorzitter; J. H. Takken, Penningmeester; W. Barink, L. B. J. Serre, Commissarissen. Secretariaat vacant. J. Sinnige, Voorzitter; K. v. d. Vaart, Secretaris; A. Winter. G. Rollema, Voorzitter; J. Eppinga, Secretaris, Vermeerstraat 57; R. S. Boersma, Penningmeester. J. v. Hoek, Voorzitter; J. Dijk, Secretaris; J. Admiraal, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. J. Meihuizen, Voorzitter; Mej. W. H. C. Smit, Secr.-Pennningmeester, Korte Bergstraat 8; M. D. J. Gerritsen. J. J. A. Aghina, Voorzitter; G. L. Walpot; Muurhuizen 117, Secr.-Penningm. Brieven Muurhuizen 117, boodschappen Weverssingel 45. 56

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 60