R.K. Sport-Centrale. R.K. Gymnastiek Vereeniging „St. Hubertus". Amersfoortsche Voetbalvereeniging H. V. C. Amersfoortsche Football Club ,rQuick Christelijke Voetbalvereeniging „C. V. V.". Voetbalvereeniging ..Amersfoortsche Boys". Voetbalvereeniging „A. P. W. C. Sportclub „I. V. O.' Amersfoortsche Zwemvereeniging ..Neptunus Amersfoortsche Zwem- en Poloclub A. Z. en P. C. Korfbalvereeniging ..Amersfoort' Onderofficiers Gymn.- en Schermvereen. „E. M. M. A." Kapelaan H. J. J. M. van Straelen, Voorzitter; J. Th. M. Schwitzner, Krom- mestraat 14a, Secretaris; G. J. de Groot, Bonifaciusstraat 47; E. Krause en C. R. v. Valkenhoef, leden. Opgericht 20 Mei 1920. C R van Valkenhoef. Voorzitter; J. Th. M. Schwitzner Krommestraat 14a, Secretaris; H. Vial; Penningmeester; Kapelaan H. J. J. M. van Straelen, Ad- viseur; Leider vacature. C. B. Brits, Voorzitter; H. J. H. Brussen, Secretaris; Chr. Valbracht, Pen- ningmeester. C W. P. Groeneveldt, Voorzitter; J. H. van Goor; Secretaris, J. G. van Rhiin Penninqmeester; C. H. F. Bartelsman, 2e Secretaris; M. D. J Gemt- fen! F. HoubaS! Commissarissen; A. W. J. H. van den Berg, Commissar.s van Materiaal. Afdeeling der Chr. Jongemannen Vereeniging. H. Boon, Voorzitter; J. Veenendaal, Secretaris. H. Windhouwer, Voorzitter; J. Draaijer, Secretaris; M. v. Plateringen, Pen ningmeester. A. de Wijs, Voorzitter; G. Tommel, Secretaris-Penningmeester. N. Mellink, Voorzitter; G. J. Traast, Hoofdleider; J T. Tommel, Secretaris; I. den Baas, Penningmeester; E. Vonkeman, Alg. Adjunct. B. Grootendorst, Voorzitter; A. Vonkeman, Secretaris; Mej. M. Vierdag, Penningmeesteresse. P. Wagenaar, Voorzitter; E. Klasser, Secretaris; S. D. J. Vervloet, Penning meester; W. C. v. Zwieten, 2e Secretaris; P. v. Goor, le Commissans; Mej. E. de Haan, 2e Commissaris; A. Klasser, Comm. v. Materieel. D fans Jr., Voorzitter; Mej. T. Kaaijk, 2e Voorzitter; J. Groot, Secretaris, Westerstraat 75; Mej. M. v. d. Molen, 2e Secretaresse; D. Snappers, Pen ningmeester; G. Koning, 2e Penningmeester. Eendracht Maakt Macht Amersfoort. A. Katerberq, Adj.-Onderoff., Hoofd Scherm Gymn. onderwijzer, Voorzitter; C. Huiszoon, Sergeant, Secretaris; G. N. W. v. d. Made, Sergeant-Majoor Administrateur, Penningmeester. 57

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 61